V Německu se vyrojily spekulace o přestupu Wolffa k Mercedesu

Rakouský podnikatel má k automobilce Mercedes blízko prostřednictvím svého podílu ve společnosti HWA, ta se specializuje mimo jiné na sportovní úpravy mercedesů.
V Německu se vyrojily spekulace o přestupu Wolffa k Mercedesu

Deník Bild přišel se zprávou, že Toto Wolff u Mercedesu nahradil Norberta Hauga v pozici šéfa sportovní sekce automobilky. Wolff již jistý svazek s Mercedesem má, společnost HWA totiž provádí sportovní úpravy jeho vozů a také nasazuje závodní tým v sérii DTM. Pokud by Wolff Hauga nahradil se vším všudy a angažoval by se i ve stáji formule 1, vznikl by tak výrazný problém pro Williams. Wolff je všeobecně považován za nástupce Franka Williamse. 

Web Pitpass uvedl, že ohledně těchto zpráv oslovil tiskovou mluvčí Mercedesu. Odpověď byla následující:

"Rádi bychom vás požádali o pochopení, že se ke spekulacím nehodláme nijak vyjadřovat."

Další článek: Nový motor Mercedesu v otázkách a odpovědích

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
28. května | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.