V Madonně di Campiglio začal Ferrari Wrooom

Do horského střediska Madonna di Campiglio se začali sjíždět členové týmů Ferrari a Ducati na tradiční setkání s médii pod názvem Wrooom.
V Madonně di Campiglio začal Ferrari Wrooom

Třiadvacátý Wrooom potrvá celý tento týden. Dnes a zítra na místo dorazí většina týmových příslušníků a pozítří proběhnou první tiskové konference.

Jako první se ve středu setká s novináři šéf Scuderie Stefano Domenicali, ve čtvrtek přijdou na řadu jezdci, především Fernando Alonso a Felipe Massa.

V pátek se pak všichni, včetně jezdců Ducati, sejdou na ledě, kde se uskuteční tradiční závody, než dojde k slavnostnímu ukončení Wrooomu.

Ferrari při této příležitosti oznámilo, že se jeho tiskovým mluvčím pro motorsport stává Renato Bisignani. Nahradil Lucu Colajanniho, který nyní povede produktovou a korporátní komunikaci v Evropě a na Středním východě.

Fotogalerie

23. Ferrari Wrooom

 

 

 

 

 

 

 

Další článek: Räikkönen představuje moc velké riziko, usoudil v roce 2011 Williams

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.