V Kanadě bude McLaren pokračovat malými kroky

McLaren neplánuje nasadit v Kanadě žádné větší úpravy. Stejně jako v předchozích závodech chce udělat malý krok, ale správným směrem.
V Kanadě bude McLaren pokračovat malými kroky

Ztráta na soupeře je stále relativně velká a sportovní šéf McLarenu Sam Michael neočekává v Montrealu žádný větší průlom.

"S díly, které nasadíme na auto, máme za cíl prozkoumat různé věci, spíš než že by to bylo komplexní vylepšení," vysvětloval. "Popsal bych je jako malé kroky správným směrem."

"Posledních pár malých kroků, které jsme na vůz nasadili, fungovaly. Dokud v tom budeme pokračovat, budeme se postupně pohybovat směrem dopředu."

Michael ale přiznal, že tempo zlepšování McLarenu není dostatečně rychlé.

"Auto vyvíjíme, zlepšuje se, i když ne tak rychle, jak bychom doufali. Nevracíme se do formy tak rychle, jak bychom chtěli, ale jdeme správným směrem."

Další článek: McLaren hájí Péreze: Závodí stejně, jako závodili jeho kritici

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.