V Kanadě bude McLaren pokračovat malými kroky

McLaren neplánuje nasadit v Kanadě žádné větší úpravy. Stejně jako v předchozích závodech chce udělat malý krok, ale správným směrem.
V Kanadě bude McLaren pokračovat malými kroky

Ztráta na soupeře je stále relativně velká a sportovní šéf McLarenu Sam Michael neočekává v Montrealu žádný větší průlom.

"S díly, které nasadíme na auto, máme za cíl prozkoumat různé věci, spíš než že by to bylo komplexní vylepšení," vysvětloval. "Popsal bych je jako malé kroky správným směrem."

"Posledních pár malých kroků, které jsme na vůz nasadili, fungovaly. Dokud v tom budeme pokračovat, budeme se postupně pohybovat směrem dopředu."

Michael ale přiznal, že tempo zlepšování McLarenu není dostatečně rychlé.

"Auto vyvíjíme, zlepšuje se, i když ne tak rychle, jak bychom doufali. Nevracíme se do formy tak rychle, jak bychom chtěli, ale jdeme správným směrem."

Další článek: McLaren hájí Péreze: Závodí stejně, jako závodili jeho kritici

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?