V druhém korejském tréninku byl nejrychlejší Mark Webber

Nejlepší páteční čas na okruhu Jeongam si připsal Mark Webber. V druhém tréninku mu byli nejblíže Fernando Alonso a Lewis Hamilton.

Povrch nové trati se neustále zlepšuje a s ním i časy na kolo. Na čele tabulky se v průběhu druhého volného tréninku střídali jezdci top týmů, tentokrát včetně Ferrari, a znovu se k nim dokázal přimíchat Roberta Kubica s Renaultem. Všichni jezdci měli menší potíže s kluzkou tratí, ale poslední slovo prvního dne v Koreji patřilo Marku Webberovi.

Z druhé desítky se na druhé místo posunul Fernando Alonso. Felipe Massa byl šestý a vysílačkou si týmu stěžoval, že se auto nechová dobře v posledním točivém sektoru. Lewis Hamilton si o dvě příčky pohoršil a skončil třetí, Jenson Button byl pátý. Vůz úřadujícího mistra světa museli chladit hasicími přístroji mechanici McLarenu, ale po nezbytných opravách mohl pokračovat v jízdách.

Vítěz z Japonska Sebastian Vettel byl z kandidátů na titul nejpomalejší na sedmém místě. Posun do první desítky se vydařil Petrovovi, byl rychlejší než Nico Rosberg a Kamuj Kobajaši.

Technické problémy znovu trápily stáj HRT, Bruno Senna odjel jen tři kola. Vitantonio Liuzzi odstavil svůj vůz vedle trati v závěrečných minutách, také ho zradila technika. Druhý trénink byl krátce přerušen červenými vlajkami, když po lehkém kontaktu s bariérami zůstal stát na trati Sakon Jamamoto v předposlední zatáčce, která si velmi rychle buduje reputaci náročného místa.

Diskuze (59) Další článek: Jeongam pokřtil nejlepším časem Lewis Hamilton
12:51 | Antonio Fuoco ze stáje Charouz Racing System skončil v závodě F2 na 8. místě, což znamená pole position pro zítřejš… odkaz
11:26 | Dnes v Monaku závodí závodí junioři a Porsche. Z jednoho Porsche uniklo na vjezdu do boxů opravdu hodně velké množství oleje.
24. května | Pneumatiková mezera bude i na Hungaroringu. Pirelli tam nominuje střední, měkkou a ultraměkkou.
24. května | Podle jezdců Mercedesu vydrží hypedměkké pneumatiky v závodě maximálně 7 kol.
24. května | Žádný trest pro Maxe Verstappena za couvání z únikové zóny v první zatáčce.