U Toro Rosso se v testech vystřídají Ceccon a Coletti

Tým Toro Rosso uzavřel soupisku jezdců, kteří se zúčastní testu mladých talentů v Abú Zabí. Ke Stefanovi Colettimu se přidal Kevin Ceccon.
U Toro Rosso se v testech vystřídají Ceccon a Coletti

Coletti oznámil svoji účast už dříve tento týden, když prozradil, že je na cestě do Faenzy, aby si nechal vyrobit sedačku. Italská stáj dnes oznámila, že vedle Colettiho vyzkouší také Kevina Ceccona.

"Ani jeden z nich není součástí programu Red Bullu pro mladé jezdce, což je dáno tím, že jezdci, kteří do tohoto programu teď patří, jsou stále příliš mladí a nezkušení, aby zvládli vůz formule 1," vysvětlil šéf týmu Franz Tost.

Dvaadvacetiletý Coletti bude jezdit v úterý 15. listopadu, osmnáctiletý Ceccon 16. listopadu. Poslední den se pak o vůz podělí, Coletti bude testovat ráno, Ceccon odpoledne.

Kevin Ceccon závodil v předchozích letech ve formuli 3, letos vyhrál šampionát Auto GP a nastoupil v osmi závodech GP2 za tým Coloni.

Diskuze (19) Další článek: Lotus nasadí v testech Alexe Rossiho
10:56 | 91. narozeniny dnes slaví Bernie Ecclestone.
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".