U McLarenu došlo ke změně firemní struktury

Ve Wokingu došlo ke změnám ve strukturách firmy. Pokud jde o tým formule 1, má nyní hlavní slovo Zak Brown.
U McLarenu došlo ke změně firemní struktury

Skupina McLaren se dříve skládala ze dvou divizí: McLaren Technology Group, která se skládala z McLaren Racing, McLaren Applied Technologies a McLaren Marketing; a McLaren Automotive.

Nyní skládá ze tří jasných divizí: Applied Technologies, Automotive a Racing. Vedení podniku je zjednodušeno, přičemž každá divize je vedena generálním ředitelem. 

Výkonný výbor (ExCom), který zahrnuje Shaikh Mohammed a Mansour Ojjeh, bude pokračovat ve své dohlížecí roli.

Jonathan Neale se stal výkonným ředitelem skupiny McLaren Group.

Zak Brown se stává generálním ředitelem společnosti McLaren Racing.

Mike Flewitt pokračuje jako generální ředitel společnosti McLaren Automotive.

Závodní ředitel Eric Boullier nyní spadá přímo pod Zaka Browa, zatímco John Allert, hlavní marketingový ředitel, nadále dohlíží na marketingovou funkci společnosti a podává zprávy o společnosti Zaku Brownovi jako dříve.

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Honda chystá do Kanady zvýšení výkonu

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.