U Force Indie zůstane i Pérez (+ startovní rošt 2015)

Nico Hülkenberg před pár dny podepsal prodloužení smlouvy. Totéž čeká Péreze. Jezdecká sestava Force Indie by se tak měnit neměla.
U Force Indie zůstane i Pérez (+ startovní rošt 2015)

Šéf Force Indie potvrdil, že si v příštím roce nechá také Sergia Péreze.

„V průběhu roku jsem už mnohokrát řekl, když jsem byl dotazován, že jsem spokojený s jezdci, které v současné době máme,“ říká Vidžaj Mallya.

Pro Péreze mluví také fakt, že se příští rok do kalendáře vrací Velká cena Mexika. V zemi opeřeného hada byl nedávno i Mallya a sehnal pro tým další mexické sponzory. 

Jak to vůbec aktuálně vypadá se startovním roštem pro příští rok? Pokud odmyslíme Marussii a Caterham, kde není jistá ani jejich účast, pak máme momentálně tuto podobu startovního roštu.

Tým Jezdci
Mercedes Hamilton, Rosberg
Red Bull Ricciardo, Kvjat
Williams Massa, Bottas
Ferrari Räikkönen, Vettel
McLaren Button (?), Magnussen (?), Alonso (?), Grosjean (?)
Force India Pérez, Hülkenberg
Toro Rosso Verstappen, Vergne (?), Sainz (?), Lynn (?)
Lotus Maldonado, Grosjean
Sauber Ericsson, Van der Garde (?), Sutil (?), Gutiérrez (?)
  • Tučně: potvrzeno, normálně: nepotvrzeno
  • (?): možnosti 

 

Další článek: Fotogalerie: Velká cena Brazílie 1999-2013

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna