U Ferrari je někdy srdce více než rozum, říká Prost

Pro S-fana. Je fajn, že sem píšeš ty své názory a mnohdy i urážky na druhé. Aspoň to na tom to fóru žije a každý víme s kým má tu čest. Ale nevím proč se neustále navážíš do Vettela. Chápu, že ti třeba není sympatickej, ale to co dokázal ve své kariéře, ty ani nikdo z nás dalších jsme zřejmě ve svém oboru nedokázali. Já nechci aby jsi ho zrovna obdivoval, ale vše má své hranice, zvlášť když se občas necháš strhnou a urážíš jiné přispěvatele kteří sledují F1 už hodně let a možná už ne tak moc jako dříve, ale mohou ve svých názorech se opřít o zkušenosti a znalosti z historie. Ono totiž já říkám, že vše už tu bylo. Raději argumentuj proč je podle tebe Vettel "okurka " a proč mu nemůžeš přijít na jméno. Mě by to třeba zajímalo. Já např. nemusím Hamiltona. Určitě je skvělý a talentovaný závodník, který měl tu kliku, že byl ve správný okamžik ve správném týmu (možná v tom jeho angažmá bylo i něco jiného), to samé měl ale i Vettel s RB. Podle mě Hamiltonovi chybí to co měli jezdci jako např. Steward, Lauda, Senna a naposledy Schumacher, tu zapálenost pro závodění a hlavně žili s celým týmem. Zůstávali po trénincích s mechaniky a techniky třeba do noci, v továrně byli prkticky pořád. Chtěli znát auto do posledního šroubku. Pověstné je jak Schum nosil mechanikům sendviče do boxů pozdě večer a sledoval je a pomáhal při práci. To jen pro příklad. Nebo Senna trval před závodem na výměně motoru i když data nic neříkala, že by něco bylo špatně až ve fabrice zjistili, že by se v průběhu závodu tzv. kousla vačka a vůz by závod nedojel. To je to co mi u něj chybí a proč jsem obdivoval tyto závodníky. Možná mu křivdím, ale nikde jsem se něco podobného o něm nedočetl ani neslyšel. Naopak se např. dozvím, že při exhibici kde jsou všichni z tohohle cirkusu, Hamilton (ůřadující mistr světa) si s kámošema užívá na jachtě a jako jediný chybí, při finále Wimbledonu, když jej pozvou do Královské lóže, kde je vyžadován a v pozvánce je to uvedeno, společenský oblek, dorazí v šortkách a triku a dělá poprask, že jej tam takto nechtějí pustit a odmítne i nabízený oblek. Prý se i oháněl rasismem, ale to jen prý. A to i takoví borci jako Wiliamsová, Federer, Nadal a spol. hrají v bílém, protože to se na Wibledonu musí, je to tradice. Když jej vidím po neúspěšné kvalifikaci nebo závodě jak se tváří jak kakabus s nikým se nebaví, tak i když chápu emoce, tak mi prostě nemůže být sympatickej.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 27. 02. 2019 12:18

Fanda D  |  26. 02. 2019 18:24

S-fanne, tobě skutečně není pomoci Nejzajímavější na týpcích jako ty je, že tady jseš na Vettla vysazenej, že by si o něj jednonohý žebrák neopřel protézu, ale kdybys ho potkal na Václaváku, tak se úctou a vzrušením poděláš tak, že bys ho ani nebyl schopen požádat o autogram! ach jo.

Fernando Alonso S-fann  |  26. 02. 2019 18:57

Okurce bychom vybombili, stejně jako tobě, chlapče.

Fanda D  |  26. 02. 2019 20:35

Hele ty "Okurko" neříkej mi chlapče! Promiň,ale době kdy já fetoval F1 -tvůj táta ještě netušil na co ho má!

kobab  |  26. 02. 2019 19:31

Prosím Tě, neřeš tu bytost, nejde mu o nic jiného, než na tomhle a jiných webech trollit. Čím negativnější reakce vyvolává, tím je šťastnější. Pokud na něj nikdo nereaguje, kouše si nehty a vymýšlí ještě větší provokaci.

Fernando Alonso S-fann  |  26. 02. 2019 12:45

Okurky triggered.

Na Prosta může mít každý svůj názor, ale on moc dobře ví co říká a jen potvrzuje co si myslím i já. Jinak naprostý souhlas s Fadou D. Třeba se letos dočkáme, že Mercedes nebude tak dominantní a potvrdí se jen to co si myslím i já, e Hamilton není zas takovej zázrak, jak se něj dělá.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 26. 02. 2019 12:15

Fanda D  |  26. 02. 2019 11:49

Jen ještě doplním-pokud by byl v roce 2014 přestoupil do Mercedesu místo Hamiltona Vettel-velice pravděpodobně by již měl ne 4 ale 7-8 titulů a Hamík by měl dál ušmudlaný jeden a jejich jezdecké kvality by byly v zásadě na stejné úrovni jako dneska,akorát Vettel by byl již za živa vynášen do nebes a Hamík by byl někde v lepším středu pole- takže hodnotit kvality jezdce v dnešní F1 jen dle výsledků je velice ošidné. Na druhou stranu-jiná kritéria bohužel vlastně stejně nemáme

Fernando Alonso S-fann  |  26. 02. 2019 12:44

Nějak ti do toho nezapadá že předloni a loni měl Okurka minimálně stejně dobrý vůz jako Lewis a pejska Rohožku na pomoc a stejně byl (věčně) druhý, OKURKO.

Kimi Räikkönen PuffyIceman  |  26. 02. 2019 13:36

Nemal. Ferrari bolo zakazdym o nieco horsie, ale naco to prave tebe vysvetlujem?

Fanda D  |  26. 02. 2019 14:57

Plácáš nesmysly-Ferrari za éry hybridů nebylo nikdy na úrovni Mercedesu(ani žádný jiný tým)!!! Ty kecy o vyrovnanosti šířil hlavně Mercedes, ale i lidé z vedení šampionátu-skočili jim na to i někteří novináři. Až na několik málo závodů nebylo Ferrko Mercedesu vyrovnaným soupeřem a i chybovost Vettla ve značné míře byla (mimo jiné)zapříčiněna úpornou snahou dohnat nedohnatelné!!! Samozřejmě + vnitřní chaos a tlak ve Ferrari-chybějící podpora stáje v důležitých okamžicích závodů i sezóny, tak jak již popsal nejen Prost....Jak jsem se již zmínil-pro dobrého jezdce je celkem jednoduché vynikat v nejrychlejším voze!

Fernando Alonso S-fann  |  26. 02. 2019 16:39

Nesmysly a lži jak od Fetlomila Dondala.

Fanda D  |  26. 02. 2019 11:41

Ono je dost jednoduché být silným v nejlepším voze a že Mercedes byl v posledních 5 sezónách nejlepší je faktem. Hamík pokud není zcela v pohodě dokáže dělat taky pěkné hovadiny! Vettel byl taky absolutním suverénem, pokud měl k dispozici nejlepší auto a přitom převaha Redbullu nebyla zdaleka tak jednoznačná, jako u Mercedesu!!! Nelíbí se mi to glorifikování Hamiltona, ale samozřejmě se s tím nedá nic dělat Vettel (a nejen on) by měl v Mercedesu podobné výsledky.

kobab  |  26. 02. 2019 12:04

Přesně tak, ta komedie, co předvedl Hamilton v Baku 2016 je nezapomenutelná. A stačilo nechat tu sezónu Rosberga jet.

kobab  |  26. 02. 2019 11:39

Prost, jako bývalý šéf týmu, který během pár let přivedl ze silného středu pole ke krachu by měl být ve svých vyjádřeních opatrnější. Jedno je ale pravda, Ferrari vyrábí závodní i sériová auta, která budí na rozdíl např. od Mercedesu silné emoce. Ty se potom přenášejí prostřednictvím týmu a fanoušků až do kokpitu.


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

18. října | Alex Albon navštívil Correu v nemocnici. odkaz
18. října | V nejbližších dnech by mělo být oznámeno předčasné ukončení spolupráce mezi McLarenem a Petrobrasem.
18. října | Mladík Red Bullu Patricio O’Ward, který v japonské super formuli nahradil Ticktuma, bude nahrazen Jurim Vipsem. #helmutovagelotinaa
17. října | Týmy zatím neschválily zavedení tří zkušebních kvalifikačních závodů v příštím roce. Je nutný jednomyslný souhlas.

GP Mexika 2019

Pátek 25. října 2019
1. trénink 17.00–18.30
2. trénink 21.00–22.30
Sobota 26. října 2019
3. trénink 17.00–18.00
Kvalifikace 20.00–21.00
Neděle 27. října 2019
Závod 20.10