Týmy hlasovaly proti návratu sezónního testování

Omezení testování se podle očekávání v dohledné době nezmění, Ferrari se svými návrhy neuspělo, většina týmů byla proti.
Týmy hlasovaly proti návratu sezónního testování

Ferrari vyvolalo hlasování o návratu sezónního testování v rámci Sportovní pracovní skupiny. Spojence našlo u týmů, které by měly používat jeho motory v příští sezóně, tedy u Sauberu a Marussie.

Ostatní stáje ale byly proti, takže testy zůstanou omezené, tak jak doposud byly. To znamená v sezóně jen test mladých talentů.

Další článek: Pokud bude Mercedes patřit mezi přední týmy, dá mu automobilka čas

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?