Tým US F1 spustil nový web a nechal nahlédnout do továrny

Tým US F1 nechal prostřednictvím svých čerstvě spuštěných webových stránek nahlédnout do nově vybudované továrny. Bude o první vozy formule 1 postavené na území Spojených států od šedesátých let.

Jedná se o další krok týmu, který se pokouší rozptýlit pochybnosti o tom, zda bude příští rok v březnu stát na startu úvodní velké ceny formule 1. O týmu US F1 a Campos pochybuje zejména šéf formule 1 Bernie Ecclestone. Kritikové poukazovali zejména na skutečnost, že do doby představení nových stránek a zejména videa z továrny nebylo o přípravách nového týmu žádných hmatatelných důkazů. Zmíněné video je jedním z nich.

Již při oznámení založení nového týmu US F1 Kenem Andersonem a Peterem Windsorem patřila mezi největší sliby bezprecedentní možnost nahlédnout do zákulisí továrny prostřednictvím webových kamer. Anderson a Windsor se nechali slyšet, že fanoušci dostanou možnost nahlédnout hlouběji do továrny jako u žádného jiného týmu před tím.

Tým US F1 ještě neoznámil ani jednoho ze svých jezdců.

Další článek: Žebříček nejvíc sexy pitbabes roku 2009

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.