Tým HRT zatím nepotvrdil jezdecké složení pro japonskou Grand Prix

Španělská stáj HRT připravila pro formuli 1 další hádanku o své závodní dvojici, protože navzdory očekáváním zatím neoznámila, kdo usedne v Suzuce do jejích vozů.
Tým HRT zatím nepotvrdil jezdecké složení pro japonskou Grand Prix

HRT totiž poprvé do své tradiční předzávodní zprávy neuvedlo vyjádření jezdců, kteří do Grand Prix nastoupí, nebo by alespoň měli nastoupit, protože v Singapuru nakonec došlo ke změně na začátku závodního víkendu.

Španělé poslali tiskovou zprávu, kde se překvapivě o jezdcích vůbec nezmiňují. "Po smolném závodě v Singapuru chceme oba vozy znovu dovézt do cíle," uvedl šéf stáje Colin Kolles.

Sezónu začal tým HRT s Brunem Sennou a Karunem Čandhokem. Brazilec musel ven z vozu pouze jednou, zatímco Inda nahradil Sakon Jamamoto dlouhodobě. Toho pak vyšoupl mimo Christian Klien, i když tým oficiálně zdůvodnil výměnu zdravotní indispozicí japonského pilota. Klien po Singapuru sice řekl, že se do auta vrátí na domácí závod Jamamoto, ale nezvykle stručná tisková zpráva týmu naznačuje, že přípravy na závodní víkend v Japonsku nemají standardní průběh.

Další článek: Byla to asi moje nejlepší sezóna ve formuli 1, říká de la Rosa

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.