Tvoříme spolu dobrou dvojici, vzkazuje Alonso Massovi

Felipe Massa oslavil v pondělí 30. narozeniny a při této příležitosti obdržel několik vzkazů od svých kolegů a nadřízených.
Tvoříme spolu dobrou dvojici, vzkazuje Alonso Massovi

Fernando Alonso oslaví své 30. narozeniny v červenci, takže je téměř stejně starý jako týmový kolega Massa. "Chci ti říct, že jsem vedle tebe u Ferrari spokojený, myslím, že tvoříme dobrou dvojici, vzájemně se respektujeme a dobře spolupracujeme s vědomím, že zájmy týmu jsou důležitější než zájmy jedince," vzkázal Alonso Massovi. "Teď doufám, že budeme mít dobré auto, díky kterému budeme bojovat o přední místa. Pak bude na nás, abychom si to rozdali o vítězství."

Že jezdci Ferrari nedisponují v současné době dostatečně kvalitním vozem, dobře ví také vedení týmu. "Dárek? Všichni v Maranellu pracujeme naplno a bez přestávky. Víš, o čem mluvím," uvedl v přání brazilskému pilotovi šéf stáje Stefano Domenicali.

Maranellští stejně dobře vědí, že dohnat špičku musí velmi rychle, jinak kvůli bodové ztrátě vypadnou z bojů o titul. "Užij si tento den se svojí rodinou a věz, že příští týdny budou z hlediska našich šancí v šampionátu klíčové," potvrdil prezident Ferrari Luca di Montezemolo.

Další článek: Okruh dokončíme včas podle plánu, slibují Indové

18:02 | Kdo bude ve vedení po prvním kole?
17:13 | Ricciardo dostal napomenutí za zdržení Strolla v Q1.
15:29 | Víkend Lewise Hamiltona: Sražený mechanik v tréninku, kontakt se zdí a poškozené přední křídlo v kvalifikaci, hodiny v rychlém kole (možná poškozené zadní křídlo).
13:35 | V Soči přestalo pršet a objevilo se dokonce sluníčko. Start kvalifikace snad ve 14:00 dle plánu.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Bottas
Sobota 25. září 2021
3. trénink zrušen
Kvalifikace Norris
Neděle 26. září 2021
Závod 14.00