Tu nejlepší ochranu si zaslouží i Váš vůz

Komerční sdělení - Nezáleží na tom, jestli řídíte monopost formule 1, nebo rodinné auto – zasloužíte si tu nejlepší dostupnou ochranu. Díky srovnávačům si ji můžete snadno dovolit.
Tu nejlepší ochranu si zaslouží i Váš vůz

Pojištění přes internet se pomalu rozšiřuje i mezi konzervativnějšími řidiči, kteří se snaží ušetřit a nebojí se moderních informačních technologií. Pravdou však zůstává, že v tomto ohledu stále výrazně zaostáváme za vyspělejšími státy, zejména západní Evropy.

Kromě tradičního online pojištění najdeme mnohé pojistné produkty i na internetových stránkách takzvaných srovnávačů. Ty nám dokážou ušetřit tisíce korun ročně, ať už na povinném ručení, nebo havarijním pojištění. Kromě bezkonkurenčních cen mají i další výhody.

Proč jsou srovnávače tak levné?
Rozdíl v cenách oproti tradičnímu i online sjednání je opravdu markantní. Často jde až o 50 % a více, o které je pojištění vozidel u pojišťovny dražší. Důležité je, že služby srovnávačů nejsou nijak ochuzené – jde jen o zprostředkování pojištění, za kterým stále stojí staré známé pojišťovny. Tajemství srovnávačů leží v charakteru těchto společností. Ty operují většinou pouze přes internet a telefon, tudíž jsou jejich náklady velmi nízké. Díky intenzivnímu využití internetového marketingu si zajišťují, že se o nich řidiči dozvědí, což většinou bohatě stačí, protože čísla hovoří jasně – náš nejoblíbenější srovnávač, ePojisteni.cz, svým klientům průměrně uspoří 1 750 Kč ročně, což je více než 50 % průměrného povinného ručení v České republice.

Naproti tomu pojišťovny vynakládají na svůj provoz většinu vybraného pojistného. Srovnávače jim vlastně přivádějí klienty bez nákladů na jejich získání, takže nesrovnatelně levněji – proto srovnávače mohou nasadit sazby, kterým sami pojišťovny konkurovat nemohou.

S ePojisteni.cz máte povinné ručení hned
Sjednání povinného ručení přes srovnávač probíhá velmi snadno. Po rychlém srovnání nabídek všech dostupných pojišťoven si klient vybere, která se mu líbí nejvíce. Po vyplnění formuláře a zaplacení pojistného má klient okamžitě k dispozici zelenou kartu v elektronické podobě a po jejím vytisknutí už může bez obav sednout za volant – originál zelené karty přichází poštou takřka ihned poté.

Je potěšující, že úspora roste s cenou povinného ručení, takže majitelé velkých automobilů mohou ušetřit opravdu hodně peněz a to až 9 000 Kč ročně. V současné situaci jsou tak srovnávače zdaleka nejvýhodnějším distribučním kanálem pojištění. Mimo jiné nám také názorně demonstrují, jak neefektivní je fungování pojišťoven. Bohužel, velké náklady k pojišťovnám prostě patří, protože od nich požadujeme zejména, na první pohled viditelnou, stabilitu a bohatství. Potřebujeme vědět jistě, že máme oporu v silné a tradiční společnosti. Způsob sjednání jejích produktů je však věc zcela jiná a měli bychom hledat co nejlevnější nabídky.

Více informací o povinném ručení hledejte na www.epojisteni.cz

Zde se můžete zeptat Veroniky Hanušové, produktové manažerky srovnávače pojištění

Další článek: Výročí: Tony Brooks oslavil osmdesáté narozeniny

0:37 | Romain Grosjean získal v IndyCar své první pole position.
11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).

GP Monaka 2021

Čtvrtek 20. května 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 22. května 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 23. května 2021
Závod 15.00