Trulli prodloužil s Lotusem do konce příští sezony

Ital tak bude v příštím roce pro Lotus závodit již třetí sezonu a věří, že se mu v ní podaří posunout malajsijskou stáj do středu pole.
Trulli prodloužil s Lotusem do konce příští sezony

Dnes ráno v dějišti Velké ceny Itálie na Monze oznámili Lotus a Jarno Trulli prodloužení vzájemné spolupráce do konce sezony 2012. "Jsem velmi potěšen, že jsme dnes byli schopni potvrdit prodloužení mého kontraktu s týmem Lotus do roku 2012. Výzva, kterou jsem přijal, když jsem se připojil k týmu, se stává být zajímavější každým dnem. Jsem hrdý na to, že můžu nadále pomáhat týmu posunout se vpřed po nejméně jeden další rok," řekl Trulli.

V podobném duchu se vyjádřil také šéf týmu Tonny Fernandes: "Všichni jsme potěšeni, že jsme byli schopni dosáhnout dohody, abychom udrželi Jarna na palubě našeho týmu po nejméně jeden další rok. V kvalifikaci na Monze ukázal, jak moc rychlosti v sobě má a jak dokáže vyždímat i tu poslední kapku z výkonu svého vozu. Od prvního dne, co je s námi, přináší vysokou úroveň profesionality, přehledu a nefalšované rychlosti našemu týmu, kterému pomohl nastartovat vývoj na trati i mimo ni."

"Dnešní prohlášení nám dá do roku 2012 výhodu jeho zkušeností a znalostí. Bude to další velmi důležitý rok v růstu našeho týmu," dodal.

Diskuze (3) Další článek: Vettelův risk - šance pro ostatní?
18. října | Fernando Alonso zdá se pojede v USA se designem helmy, kterým chce podpořit sopečnou erupcí zasažený ostrov La Palma. Více uveřejní ve čtvrtek.
18. října | Bývalý šéf motorářů Renaultu Remi Taffin našel novou práci. Bude technickým ředitelem společnosti ORECA, který působí ve vytrvalostních závodech.
17. října | Kimi Räikkönen dnes slaví 42. narozeniny.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink 18.30–19.30
2. trénink 22.00–23.00
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00