Toyota: Jsme top tým a do Číny jedeme bojovat o pódium

Druhé místo v poháru konstruktérů vyvolává optimismus.
Týmu Toyota patří po dvou závodech druhé místo v poháru konstruktérů, což je překvapivě dobrý výsledek. Vůz TF109 patří na trati mezi nejrychlejší, proto nemůžou mít Jarno Trulli a Timo Glock v Číně jiný cíl, než je boj o stupně vítězů.

"Jsme druzí v poháru konstruktérů, takže je zřejmé, že patříme mezi top týmy. Timo a já pravidelně bojujeme vpředu, což je skvělé. Takže cílem v Číně pro mě bude znovu bojovat o pódium a myslím, že máme dobrou šanci," řekl Jarno Trulli.

V úvodních dvou Grand Prix letošní sezóny obsadila Toyota pokaždé třetí a čtvrté místo, v Austrálii se na stupně vítězů podíval Trulli, v Malajsii Glock. Vyrovnanost jezdcům Toyoty tedy zatím nechybí, proto mají oba stejné cíle.

"Byli jsme skutečně konkurenceschopní ve všech podmínkách, což je dobré, protože to potvrzuje, že náš optimismus před začátkem sezóny byl oprávněný. V obou závodech této sezóny jsme měli oba vozy mezi prvními čtyřmi, takže je naším cílem určitě znovu bojovat o pódium. Ale je to samozřejmě celkem vyrovnané, takže potřebujeme další dobrý víkend," uvedl Timo Glock.
Další článek: Renaultu se zatím nedaří využívat potenciál vozu