Tost: Verstappen může bojovat o tituly

V poslední době se diskutuje, kdy a kam povedou další kroky Maxe Verstappena, který na sebe v dosavadním průběhu sezóny značně upozornil.
Tost: Verstappen může bojovat o tituly

Verstappen by měl jít teoreticky v budoucnu do Red Bullu, i když je otázkou, zda bude příští rok Red Bull vůbec ve formuli 1. Totéž samozřejmě platí pro Toro Rosso, které ještě také nemá pro rok 2016 žádný motor. Pokud vše zůstane při starém, měl by podle Franze Tosta zůstat Verstappen v Toro Rosso.

„Kdyby měl Max k dispozici dobrý vůz, samozřejmě s dobrým motorem, mohl by bojovat o vítězství a tituly,“ řekl Tost pro De Telegraaf. „Přednostně s Red Bullem.“

Red Bull sice ještě nepotvrdil jezdeckou sestavu, ale není moc reálné, že by Verstappen už příští rok nahradil Kvjata. „Myslím, že nejrozumnější věc v této fázi jeho kariéry bude, když s námi zůstane i další rok,“ dodal Tost.

Foto: Getty Images / Peter Fox

Další článek: Evropská unie bude vyšetřovat formuli 1

15:34 | Alfa Romeo alias Sauber upravuje název týmu z Alfa Romeo Racing ORLEN na Alfa Romeo F1 Team ORLEN.
14:06 | Po socnetech koluje údajná fotografie nového ferrari s trikolorou a logem k 75. výročí. Jde ale jen o fanouškovský model. Více zde: odkaz (ale vypadá pěkně, to zase jo).
18. ledna | Mercedes představí svůj vůz 18. února.
17. ledna | Objevila se spekulace, že by Cyril Abiteboul mohl pracovat pro Red Bull. Měl by na starost motorové oddělení. Pikantní to možnost..