Tost nevěří, že Vettel získá u Astonu Martin titul

Franz Tost nevěří, že přestup Sebastiana Vettela do Astonu Martin přinese Němci pátý titul mistra světa.
Tost nevěří, že Vettel získá u Astonu Martin titul  | Foto: Getty Images / Mark Thompson

Sebastian Vettel debutoval u BMW Sauber, ale jeho skutečné počátky ve formuli 1 jsou spojené spíše s Toro Rosso, pro které získal v roce 2008 první vítězství. Jeho bývalý šéf je rád, že zůstává ve formuli 1, ale je skeptický, pokud jde o Vettelovy šance v novém týmu.

„Doufám a přeji mu, aby byl úspěšný a schopný vyhrávat závody, ale opravdu si nemyslím, že bude schopen bojovat o mistrovství světa s Astonem Martin,“ řekl Tost pro AvD Motorsport Magazin.“

Massa: Rozloučit se s Vettelem je pro Ferrari správná volba

„Myslím, že je skvělé, že Sebastian zůstává ve formuli 1 a má stále vášeň pro pokračováni v závodění. Už má dost peněz a čtyři tituly mistra světa, takže to nemusí dělat, pokud nechce.“

Další článek: Zlepšení na dohled a Ricciardo oznámí konec. Abiteboul vysvětlil svou frustraci

15:57 | Valtteri Bottas letos počtvrté porazil v kvalifikaci formule 1 Lewise Hamiltona a pro Velkou cenu Emilia Romagna získal svou 15. pole position v kariéře.
13:48 | Toto Wolff hledá nástupce. Chce se stáhnout, jezdit na závody méně a mít jinou roli. Zatím není jasné, zda to bude už příští rok nebo později.
13:05 | 50 je moc... ředitelství závodu tak opět upravilo traťové limity v 9., 13. a 15. zatáčce.
12:35 | V tréninku bylo smazáno 50 časů! 22 v 9. zatáčce, 38 v 15.