Tost a Horner čelí kritice kvůli lidským právům

Mohutná tolerance porušování lidských práv je, jak jinak, ovlivněna penězi, což denně celá planeta toleruje v případě Číny, Ruska, USA nebo arabských zemí. Peníze jsou bohužel zároveň jediným "pohonem" i F1. Blbý tak je, že novináři našli "odvahu" ptát se na lidská práva zrovna jen u státu, o nějž zatím ekonomičtí dravci nemají globální zájem.
Většina světa včetně F1 se snad do embarga zapojila naposledy v případě JAR v 80. a 90. letech. Je vidět, jak od té doby moc peněz vzrostla na úkor etických hodnot, které v duchu globálních zájmů automaticky oba odpovídající šéfové "setřeli".

Undead Warrior 60l  |  26. 07. 2015 17:50

Dalo se očekávat, že F1 nebude pomáhat v boji za lidská práva. Vždyť s F1 se spojují slova jako korupce, podvody, soudy. Lež je ve F1 na denním pořádku. Lidská práva je to poslední, co F1 zajímá.

Ferda.  |  26. 07. 2015 13:49

Ázerbájdžán? proč né?
Já osobně vítám každý další okruh na kterém se F1 jede.

Jen mám poněkud jinou představu, než Bernie, který se pouze honí za svými zisky a je mu zcela jedno, že tím likviduje kolébku kde se F1 zrodila.

Když rozšiřovat působnost F1, tak pouze tím způsobem, že všechny rodné místa by měly zůstat a nové destinace by měly být pouze rozšířením kolotoče F1.

Erkoplast  |  26. 07. 2015 12:34

Na nudné Tilkeho trati v zemi která má s motorsportem společného asi tolik jako somálci s ledním hokejem. A vsadím se že i před poloprázdnýma tribunama. Ale o to nejde, ani o lidská práva, hlavní jsou prachy který za to Bernie vyinkasuje.

LepšíPrezident  |  26. 07. 2015 12:15

Dobře Tost a Horner 1 - 0 tupí povrchní nevzdělaní alibističtí novináři !!!

Wow, konečně to těm tupcům někdo natřel!!! Fandím!!

hej_kej_ej  |  26. 07. 2015 11:55

Vážení, teď nadešel čas si povšimnout kdo byl před několika týdny zpátky zásadně proti aby se jela GP Evropy (sic!) v Azerbájdžanu...a kdo teď, po stupidních argumentech zoufalců z konglomerátu Mateschitzova impéria je zásadně pro to, aby se tam jelo...inu, jsou to taky lidi, i když mentálně a intelektuálně nesmělí a rovněž zoufalci....někteří až takoví, že si nepamatují kde a čemu čmrndali včera, natož před měsícem.
šišmarjo, Oh my god....

Sice nevím o kom mluvíš ale jakmile napíšeš čmrnda, tak myslíš mě.
Jaksi bych ale potřeboval dovysvětlení- psal jsem, že je dementní aby se GP Azerbájdžanu jela pod hlavičkou GP Evropy ale nepsal jsem nic o tom, že by se nemělo jet vůbec. A stejně tak dneska jsem napsal, že by se to nemělo rušit kvůli lidským právům ale nenapsal jsem nic o tom, že by se tam mělo jet za každou cenu.
Slušná demagogie s tvé strany ale na to už jsme vlastně zvyklí

Forza Ferrari !!!

hej_kej_ej  |  26. 07. 2015 12:27

co je na tom demagogického...je jim u prdeIe jak a jestli se tam dostanou novináři a ty u toho chrochtáš blahem i když nebýt těch hnusných novinářů, tak nemáš pod jakými články čmrndat - protože až na Keszeliho články, které jsou jediné co tady za něco stojí a díkybohu netáhnou do diskuzí místní bIby jsou tady, tak všechno jsou výcucy a překlady článků autorů, kteří chodí na závody. Zvykej si na co chceš, že jsi jen čmrnda bez vlastního názoru je prostě fakt, na který si také všichni zvykli, tebe nevyjímaje. Příště bych uvítal kdybys mě neobviňoval z demagogie pokaždé, když si nase...kadíš do huby a nebudeš vědět kudykam jako Kudykam....

Aha, ty mě tu obviňuješ z toho, že nevím komu/čemu a kdy čmrdám, doprovázené nějakým výkřiky ohhmygod a podobně. A když ti doložím fakty, že jen plácáš do větru, tak zase vymyslíš hloupost typu, že jsou podle mě všichni novináři špatní (což jsem opět nikdy nenapsal) a pak to samozřejmě doprovodíš svojí pravidelnou dávkou osobních útoků a uražek. A tohle mám brát vážně? Chech
Ale ono je mi to vlastně fuk, znám tě dlouho a víc co se zač. A je mi to vlastně celkem jedno. Měj se pěkně

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 26. 07. 2015 12:41

Forza Ferrari !!!

FrancoisCEVERT  |  26. 07. 2015 11:42

Ještě, že tiskovku nevedl uslintanej úhl, špíndíra šabatka a vypelichaná kocábka, to by teprv šla F1 do kopru. Brawo Horner, je třeba hned z kraje eliminovat ty parazity parazitů.

caterham  |  26. 07. 2015 11:32

Kritice? U mne maj pochvalu a mohli byt hustejsi...

Toust zapoměl že práva dnes a denně porušujou američani a to jakýmkoli způsobem.......nechme teď to že Rusko už také není co bývalo před 25 lety,tzn takové jaké ho vidí kde jaký nevzdělanec....z tohoto pohledu by se nemohlo jezdit vůbec nikde,ostatně třeba Itálie a problém s imigranty (no někdo říká že ne někdo že ano,raději jsem nestranný)......na každého by se něco našlo,tady těm p*tomcům stačí když maj vězni špínu a vši ve věznici a už řvou.....

#7 RAI #14 ALO #16 LEC #33 VER #55 SAI (No.1) | | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

multivann  |  26. 07. 2015 13:15

Do Ruska jezdím poměrně často a věř že za těch 25let se tam změnilo hlavně to že lidi se mají hůř, a to o dost. Samozřejmě nesmíš koukat jen na Moskvu. Ale to je jejich věc a já osobně tam nikdy žádný problém neměl, dokonce když jsem byl změřen radarem tak po zjištění že jsem Čech mi policajt jen domluvil a popřál štastnou cestu.
Normální lidi tam nemůžou za to že mají politiky kreteny, navíc zrovna tam už vůbec nemůžou volbama něco změnit.

Jinak bych řekl že v tom Azerbajdžánu bude první rok možná i plný dům, bohatých lidí je v okolí dost, ovšem za rok budou stejné problémy jak v Rusku. Už to nebude nic nového.

heh .. Horner mu to dobře nandal. mimoto mají oba dva samozřejmě naprostou pravdu a neřekli nic s čím by šlo nesouhlasit

#AlwaysBelieveInSeb&Kimi |

The Law  |  26. 07. 2015 11:16

¨Souhlasím. Tím že budeme uvalovat různá embarga a zákazy se nic nezmění, takže nevidím důvod nezávodit v Azerbajdžánu. Škodní by na tom byli jen fanoušci F1, ne Azerbajdžán.


1 2