Toni Cuquerella se stal technickým ředitelem HRT

Tým HRT zaplnil po několika měsících volné místo, které vzniklo odchodem Geoffa Willise. Na post technického ředitele nominovalo Toniho Cuquerellu.
Toni Cuquerella se stal technickým ředitelem HRT

Willis odešel z týmu v září loňského roku a místo technického ředitele zůstalo od té doby volné. Vývoj vozu F112 řídila mnichovská technická kancelář pod vedením šéfaerodynamika Stéphana Chosse. Dnes přebírá technické vedení Španěl Toni Cuquerella.

"Mojí prioritou je vyřešit problémy současného vozu, abychom ho mohli vyvíjet na maximum jeho potenciálu," řekl ke svým úkolům. "Také chci sjednotit a rozšířit technické oddělení. Ale jsem přesvědčený, že máme dobré základy a dobrý směr pro posun vpřed. Náš projekt je dobrý."

Cuquerella (na fotce vlevo) pracuje pro španělský tým už od jeho první sezóny v roce 2010.

Další článek: Situace v Bahrajnu se zhoršila, plán na vynechání GP dostává reálné obrysy

14:19 | W Series uveřejnila kalendář pro letošní rok. Opět v rámci doprovodného programu F1: Miami, Španělsko, Velká Británie, Francie, Maďarsko, Japonsko, USA, Mexiko.
10:34 | Už tento víkend se jede 60. ročník 24 hodin v Daytoně, ve startovní listině jsou i expiloti F1 Kevin Magnussen a Marcus Ericsson či úřadující šampion IndyCar Álex Palou! Foto: IMSA odkaz
17:52 | Robert Švarcman dnes ve Fioranu s vozem z roku 2018 odjel 44 kol nebo také 131 km. Zítra budou jezdit Sainz a Leclerc.
26. ledna | McLaren dnes v 19:00 nastartuje motor ve svém letošním voze.