Tohle je F1, tady to nemůžete vzdát. Otočíme to, věří Leclerc

Lewis Hamilton Lihoš00  |  10. 05. 2019 10:23

Vettel to rozhodně otočí,na to je specialista. Hodinář

Dneska Ferrari vyhraje oba tréninky a Wolff přidá další fórek, jak Mercedes nestíhá. Už se těším

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Fanda D  |  10. 05. 2019 08:40

Mno-dneska bude na obou trénincích asi nejzajímavější rozdíl mezi jezdci Ferrari i když je známo, že Vettel má pátky podstatně slabší, než soboty. Myslím, že Lecrerc bude o něco rychlejší (alespoň dneska) otázka je jen o kolik?! Nepřál bych to Sebastianovi, ale pokud by byl Lecrerc i zítra -hlavně po kvalifikaci rychlejší o propastných 0,3 sec a víc-pak je bohužel vymalováno a musíme se smířit s tím, že Lecrerc je lepší, nedá se nic dělat! To ale nic nemění na tom, že mne jsou hodně nesympatické ty jeho kecy!!!

Luzina  |  10. 05. 2019 08:50

Rychlost v tréninku a dokonce i v kvalifikaci je sice hezká věc, ale nevypovídá to o ničem jiným než že je jezdec rychlý. To byl kdysi i Barichello. Mnohem důležitější je jak se vypořádá se soupeři na trati. A i kdyby byl rychlejší tak to o ničem nesvědčí.

Fanda D  |  10. 05. 2019 11:06

Už budu tady po několikáté opakovat-Vettel má nyní dost velkou nevýhodu, že musí jezdit s rezervou, neboli ne zcela nadoraz a to proto, že by již další chyba v jeho podání byla těžko akceptovatelná! Udělat hodiny, nebo vysekat se-to se stává i těm nejlepším,ovšem nesmí to být moc často, což se bohužel o Sebovi říct nedá, že by splňoval Seb je nyní v pozici, kdy si u každého zatočení volantu musí vnitřně říkat-"hlavně nic nepodělat,hlavně nic nepodělat!!!) a to ho nutně nějakou desetinku stojí. Ovšem rozdíl 0,3 sec to již je rozdíl třídy-na průměrném okruhu to dělá cca 30-40 m a to není málo!!! Lecrerc jestli má být z mistrovského materiálu by již měl být teoreticky malinko rychlejší, než Vettel a toho by to nemělo rozhodit, protože to je normální. On by ho měl zdolat zkušenostma a rozvahou, taktikou atd,atd... Bohužel Vettel je momentálně frustrovaný a zdeptaný všeobecnou kritikou (nechci říkat opovržením, ale moc tomu nechybí) a potom se těžko bojuje s mladým dravcem typu Lecrerca, který navíc již viditelně začal i s psychicým soubojem i když to bude samozřejmě zapírat jak se dá. Ovšem ta jeho prohlášení nezní jako od rozhlížejícího uťápnutého nováčka plného úcty k 4 nás mistrovi, ale fakticky od lídra týmu a to musí mít na Vettlovu psychiku devastační účinky Jediné, co by mohlo mladého zklidnit a Seba posadit do sedla je aby byl Vettel celý víkend zřetelně lepší a samozřejmě by to korunoval vítězstvím a dle možností aby Lecrerc neskončil za ním s 5 m odstupem, ale alespoň mimo bednu. Pochopitelně by to umocnilo vypadnutí obou mercedesů, aby se rozdíl mezi něma a Vettlem snížil na nicotných 6-7 bodů! Tak a pojďme zpátky na zem

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  10. 05. 2019 06:16

Příjde mi to jako touha za každou cenu ze sebe udělat jedničku. Já bych mu tu roli klidně dal. Chceš to, měj to. Vettel si užije rok jako dvojka.. třeba mu to pomůže.. odpadne trochu tlaku.. a uvidíme co příští rok. Bud to bude jeho poslední nebo se chytne. Ale Leclérovo hrdinství mi příjde spíš takové nezkušené a falešné.. Ale klidně bych mu ten prapor svěřil..

Sergio Pérez Checo PÉREZ  |  10. 05. 2019 07:37

Ne! Vše už je nastaveno na M.Schumacher jr./ FERRARI. Jde totiž o velké prachy, a Leclerc je jenom byznis test mladému Schumimu,..

teď jsem se dobře zasmál....................tobě

Michael Schumacher = na věky nejlepší. | | Jediný pravý nick! Trapná kopie tam MÁ přidanou tečku.

Luzina  |  10. 05. 2019 08:27

Kluk uz se na pozici jednicky trese od pocatku. Ale az odejde Seb tak ho nejspis nahradi Mick a ve Ferrari Charles nahradi barichella jako za starych dobrych casu :) v porovnani mick-charles ten druhej nema sanci uspet. Jedine ze by mick byl hrozne spatnej coz neni.

To by me zajimalo, podle ceho usuzujes ze je mladej Sumak lepsi (resp. rychlejsi) nez prave Lecrerc. Ja bych se k takovymu porovnani asi neodvazil. Ten kluk jeste ani nevyhral F2. A ani to neni zaruka toho, ze ve F1 nevyhori jako papirovej drak. Takovych talentu uz bylo.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 10. 05. 2019 08:48

Luzina  |  10. 05. 2019 08:53

Shořet klidně může, ale těžko by šlo věřit, že ve ferrari by se nejelo na Micka, ale na Charlese jen aby si Leclerc splnil sen. No nějak tomu nevěřím.

Ferrari už letos před sezónou ukázalo (byť s tím nesouhlasím), že upřednostňuje zkušenějšího pilota (což Leclerc chtě nechtě bude). A jak říkám, nikde není záruka, že se a) Šumák vůbec do F1 dostane a za b) Dokáže se v ní prosadit. Asi těžko ho po případné výhře F2 titulu posadí hned do Ferrari. Takže dělat závěry že ve dvojici Leclerc-Šumák jr. bude Lecelerc ten nosič vody bez toho, aby mladej šumák vůbec zajel jedinej závod ve F1 je trochu předčasné. A docela hezky to kontrastuje s těmi řečmi o tom, že Ferrari dělá správně že jede na zkušenějšího Vettela, od kterého by se měl Leclerc učit a dělat mu dvojku. Přičemž tedy dle tvého vyjádření by po odchodu Vettela Ferrari opět jelo na toho druhého z dvojice Leclerc - X. Docela pěkná analogie objektivity některých fanoušků.

Sergio Pérez Checo PÉREZ  |  10. 05. 2019 00:34

FERRARI neví jak to udělat

Kimi poslední mistr světa u Ferrari a taky poslední vítěz WC za Ferrari, tady neni co dodat .

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Michael Schumacher Schumi1  |  10. 05. 2019 01:58

Co je WC za Ferrari?


1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

13. října | Incident mezi Gaslym a Pérezem vyšetřován... přestože se fakticky nestal.
12. října | Alfa Romeo by měla brzy potvrdit jezdeckou sestavu pro příští rok. Očekává se, že zůstanou současní jezdci.
12. října | F1 bude od 10:00 na svém YouTube vysílat GP Japonska 2005

GP Japonska 2019

Pátek 11. října 2019
1. trénink Bottas (1:28.731)
2. trénink Bottas (1:27.785)
Neděle 13. října 2019
Kvalifikace Vettel (1:27.064)
Závod Bottas