Todt bude pracovat na návratu Maldonada v roce 2017

Pastor Maldonado včera oznámil svůj odchod z Lotusu (Renaultu) a pro letošní rok také z formule 1. Vrátí se v roce 2017?
Todt bude pracovat na návratu Maldonada v roce 2017

Maldonadův manažér Nicolas Todt se nechce vzdát myšlenky, že by jeho svěřenec vloni v Abú Dhabí odjel svůj poslední závod v F1.

„Ještě jsme se nevzdali F1 a budeme pracovat na tom, abychom našli cestu zpět – snad v příštím roce,“ uvedl pro Motorsport.com.  

„Pokud jde o letošní sezónu, je příliš brzy na to říci, co bude dělat.“

Maldonado musel opustit Renault poté, co se automobilka nedohodla s jeho sponzorem – společností PDVSA. S týmem se ale rozchází v dobrém. Právní kroky nechystá. „Mohu říct jen to, že k ukončení došlo přátelsky,“ dodal Todt. 

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Wehrleinovy šance na sedačku díky Magnussenovi stouply

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
13:19 | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.