To nejšťavnatější z komentáře F1 na TV NOVA 2008

Silvestrovský speciál.

Pokud možno hezký silvestrovský den si dovolujeme vám, našim čtenářům, obohatit malým ohlédnutím za přenosy formule 1 roku 2008, respektive útržky těch nejzajímavějších komentářů, které při nedělních závodech zazněly.

Video bylo nahrazeno fotografiemi agentury Hoch-Zwei kvůli autorským nárokům společnosti FOM. Audio bylo poskytnuto s laskavým svolením TV NOVA.

Již nyní vám můžeme potvrdit, že ačkoli na oficiální potvrzení se ještě čeká, sezonu 2009 by na obrazovkách TV NOVA, která má smlouvu na přenosy F1 na další tři roky, měli stejně jako letos komentovat Tomáš Richtr a Pavel Turek.

Úspěšný rok 2009 přeje redakce F1sports.

Další článek: Kubica v sukních

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.