To jsem mu měl potřást rukou? Verstappen strkanice s Oconem nelituje

Archanděl  |  23. 11. 2018 08:51

No hlavně že ty jsi se omluvil každému koho jsi sejmul.

Co měl dělat? V první řadě tam za ním neměl lézt a jít klasicky na ceremonii. Ale to by to nesměl mít v hlavě úplně vygumované :)

Stoffel Vandoorne Rover78  |  23. 11. 2018 03:49

No jo, ono je lepší to mít v hlavě vysplachované. Tak jak to máš ty se svejma idolama, ženy.....

A tímhle chtěl říct basník co? :)

Stoffel Vandoorne Rover78  |  23. 11. 2018 21:47

Chceš vysvětlit co znamená pojem "splachovací" ? Tomu zrovna u tebe nevěřim...... 😁

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  22. 11. 2018 22:23

Chudák Max.. podělal si vítězství a ještě to nepochopil.. Prostě budoucí šampion..

Přesně tak. Ocon to strašně pos.ral.

Forza Ferrari !!!

Lewis Hamilton Vlasous  |  22. 11. 2018 20:10

Kdo videl zaznam, tak uz vi, ze to byla chyba Maxe, ktery o teto (zprvu sporne) situaci mel dobry prehled a mohl ji zabranit. Tohle uz je jenom takove sumeni lesa, Max holt svou chybu nikdy neprizna.

Michael Schumacher Silenoz  |  22. 11. 2018 23:01

Děláš si doufám srandu ;)
Koukám na F1 od roku 1998 a nikdy jsem větší demenci co předvedl Ocon neviděl. Ano předjíždí se občas jezdci ve vedení o kolo pomalejším jezdcem, ale v 99% případech to je, kdy vedoucí jezdec má náskok a šetří techniku. Nikdy to nebylo, že by o kolo jedoucí jezdec byl rychlejší než ten ve vedení (by asi jinak vedl závod, ne? ;)

https://www.youtube.com/watch...
Zde je to jasně vidět. Ocon měl na rovinku asi lepší výjezd + jel za Maxem v pytli + DRS...tak byl logicky rychlejší. OK mohl si kousek zazávodit, ale v čase 0:51 ho měl 100% pustit. Proč se tam cpal nikdo asi nechápe, protože by ho 100% Max za jednu či dvě zatáčky stejně zase předjel. Byl prostě jen rychlejší na té rovince... jinde ne.
A Max jelikož s ním Ocon nezávodil (neměl), tak už v zatáčce asi do zrcátka nekoukal, jelikož logicky předpokládal, že ubere a nebude se tam cpát... bohužel.
A za garáž má u mě palec nahoru...žádná korektnost, nulové emoce a podobné uhlazenosti co teď frčí ve světě ;)

Tak jestli Emil něco předpokládal a nedíval se do zrcátek tak mu to po "karmicku" patří. Ostatní jezdci, kteří bojují právě s ním předpokládají i nepředpokládatelné, nechávají více místa než by to udělali u jiného jezdce, jezdce s mozkem. Souhlasím, Ocon se tam neměl cpát, udělal chybu, uvědomil si to nejspíše až pozdě (viz video z jeho onboardu, už neměl kam jinam na tom apexu uhnout) a Verstappen tu zatáčku vzal jako by byl v širokém okolí sám. Z nějakého důvodu. Aby třeba... nic mě nenapadá. Ta ušetřená půlsekunda je krásná ale s Hamiltonem za sebou, kterej se už jen modlil aby ten závod dojel a s Kimim, kterej byl až krutě za Hamiltonem, to nic neřešilo. Naprosto zbytečný risk a bezmozkové rozhodnutí tu zatáčku střihnout. Stačilo se podívat, jak třeba Hamilton v Singapuru dojel Grosjeana (a ještě jednoho jezdce, teď si nevybavuju koho) o kolo zpět, ti dva spolu bojovali, Hamilton soupeře za zadkem ale stejně si nechal rozestup a počkal na předjetí až to bylo bezpečné (neučinit tak a nacpat se tam hned jak to šlo, nejspíše by ho ti dva ve svém zuřivém souboji vyřadili). A to měl za zadkem soupeře, který jej mohl předjet. S tím, jak bez uvažování a rozvahy jezdí titul nikdy nezíská. To, co se stalo v Brázilii to jen potvrdilo.

Pepan A1  |  23. 11. 2018 06:04

Festkřappen tady ukázal, že je bezmozek, stejně jako třeba v Baku, kde tak kličkoval před Ricciardem, aby ho nemusel pustit před sebe, že nakonec oba poslal předčasně do boxů. Je to magor a navzdory velkému talentu z něj nikdy mistr světa nebude. Talent je totiž jenom 10% úspěchu, to ostatní je tvrdá práce a ten bezmozek na sobě vůbec nepracuje.

Pepan A1  |  23. 11. 2018 06:04

Festkřappen tady ukázal, že je bezmozek, stejně jako třeba v Baku, kde tak kličkoval před Ricciardem, aby ho nemusel pustit před sebe, že nakonec oba poslal předčasně do boxů. Je to magor a navzdory velkému talentu z něj nikdy mistr světa nebude. Talent je totiž jenom 10% úspěchu, to ostatní je tvrdá práce a ten bezmozek na sobě vůbec nepracuje.

Stoffel Vandoorne Rover78  |  23. 11. 2018 21:53

Ocon tam neměl co dělat, neměl na to rychlost, musel by bejt o sekundu a půl před nim, během první třetiny kola, na což neměl, takže by mu mávli a pobavil. Takhle bavíte vy, tak uhejtěný že nevidíte co za blbce ze sebe děláte. Ocon byl za to potrestán, vina prokázána, tady nemáte prostor na žádnou přiblblou růžovou obhajobu. End of story, takhle to je.....

No myslím si že já bych se chovala stejně chtěla jsem Estebanovi jednu uvalit.

Jak říká Emil, není nikde nahrávka jejich rozhovoru. Ale i bez toho. Měl dát Onuci pořádnou tečku.

Alebo sa mu vycákat do tlamičky))))))

mně se líbi tato muzika, já mám rád big bít od podlahy, skíni se mě líběj...Oi! Oi! Oi!

Jenson Button -ERACER-  |  22. 11. 2018 19:23

Mě těší jen to že se Ocon tímto manevrem prakticky odepsal a je už definitivně mimo F1. Mercedes mu nesezene sedačku nemá kde a za svůj volant si ho neposadi, na to je moc slabý a Mercedes to ví. Ocon že se tak trošku udělal cubku a nakonec skončil v F1... PARÁDA. myslím že i Gasly se směje. Než se nějaký Ocon za rok bude chtít vrátit tak Mergl bude mít připraveného Russela. Takže jste nejslabší a máte padáka...

aero minor  |  22. 11. 2018 19:13

Velka skoda, ze jsem misto Ocona tam nestal ja. Emyl by cas posledni gp...travil na zubarskem kresle.

Jenson Button -ERACER-  |  22. 11. 2018 19:18

Škoda že jsem místo Emila nebyl já ležel by si vedle Ocona na jipce...

aero minor  |  22. 11. 2018 19:30

Hluboce se mylis...


1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.