Testy v Silverstonu uzavřel nejlepším časem Bottas

Krátké testy mladých talentů skončily v Silverstonu na krátké verzi okruhu. Podle očekávání byl znovu nejrychlejší Williams.
Testy v Silverstonu uzavřel nejlepším časem Bottas

V pátek jezdily v Británii už jen dva týmy. HRT po prvním dni usoudilo, že Ma Qing Hua splnil celý program, zabalilo se a odcestovalo zpět domů.

Výsledkovou listinu vedl Valtteri Bottas s týmem Williams. Fin se evidentně zaměřil na testování aerodynamiky.

Doplnila ho dvojice jezdců Marussie. Stejně jako ve čtvrtek se za volantem vystřídali Max Chilton a Rio Haryanto. Oba během dvoudenních testů najeli více než 300 km potřebných pro zisk superlicence.

Testy mladých talentů, Silverstone (International) - 13. 7.

P. Jezdec Tým Čas Ztráta Kola
1.  Valtteri Bottas Williams 48,963   170
2.  Max Chilton Marussia 49,932 0,969 52
3.  Rio Haryanto Marussia 50,135 1,442 79
Další článek: Lotus jede do Německa s penalizací pro Grosjeana a zajímavými úpravami

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“