Technika v Austrálii a Bahrajnu: novinky Ferrari, Mercedesu a dalších

Jaké novinky přivezly týmy na první dva závody sezóny 2016? Jaké problémy musí řešit? Podívejte se na podrobnou zprávu k Ferrari, Mercedesu, Williamsu, Manoru a dalších.
Technika v Austrálii a Bahrajnu: novinky Ferrari, Mercedesu a dalších
Seznam kapitol
  1. Mercedes
  2. Ferrari
  3. McLaren
  4. Force India
  5. Williams
  6. Manor, Renault
  7. Red Bull, Toro Rosso

McLaren do Bahrajnu přivezl zcela nové přední křídlo. I když to tak na první pohled možná nevypadá, změn je skutečně hodně.

Sahají od (1) náběhové hrany hlavního profilu, ke kterému se (2) zespodu připojují pouze tři lopatky namísto původních pěti, přes (3) širší kaskádové křídla a nové (4) horní klapky až po výraznější (5) tunel formovaný záhyby křídlových prvků na okraji křídla a upravené (6) křidélka připevněné na vnitřní straně bočnice křídla.

Klepněte pro větší obrázek

Ještě před dvěma týdny se v zadní části auta objevil vylepšený difuzor se seříznutou (1) vnější lopatkou a sérií jemně pozměněných (2) křidélek za zadními brzdovými kanálky. Zároveň nad středovou sekcí difuzoru vedle zadní nárazové struktury přibyla také ještě jedna (3) svislá lopatka.

Předchozí kapitola Následující kapitola

28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.