Talent a výsledky tady nestačí, říká Pérez o pravděpodobném konci Hülkenberga

Sergiu Pérezovi bude velmi líto, pokud jeho bývalý týmový kolega Nico Hülkenberg zůstane příští rok bez závodní sedačky.
Talent a výsledky tady nestačí, říká Pérez o pravděpodobném konci Hülkenberga

Nico Hülkenberg bude patrně příští rok ve formuli 1 chybět. Jeho možnosti po odchodu z Renaultu jsou omezené na Alfu Romeo a Williams, ale za ně budou patrně jezdit Giovinazzi, respektive Latifi. 

Podle Sergia Péreze to ukazuje na současný stav formule 1.

„Byl bych velmi smutný, protože to jen ukazuje, v jak nešťastné situaci je formule 1. Talent nebo výsledky v tomto sportu nestačí. Existuje spousta dalších faktorů, politických a dalších, které jsou mimo dosah sportovce. Mělo by to být jeho rozhodnutí, zda chce pokračovat nebo ne.“

„Všichni známe Nicovu úroveň. Myslím, že by mělo být na něm, aby se rozhodl, zda pokračuje, nebo ne, protože je jedním z nejlepších tam venku.“

Téma: Jak se Renault zbavil Nica Hülkenberga

Téma: Jak se Renault zbavil Nica Hülkenberga

Foto: Getty Images

Další článek: Binotto dokáže být tvrdý, když je potřeba, říká Leclerc

15:16 | 17. února bychom mohli vidět nové zbarvení Williamsu. Vůz až v den testů... podobně by na tom mohl být Haas. Oficiálně to ale potvrzeno nebylo.
23. ledna | Red Bull prodloužil spolupráci se společností ExxonMobil jako dodavatelem paliv, maziv a technologickým partnerem.
22. ledna | Formule 1 potvrdila, že Drive to Survive bude na Netflixu 28. února.
22. ledna | Racing Point představí svůj vůz 17. února.