Taková by měla být F1 v každém okamžiku, řekl Wolff o konci závodu

Toto Wolff přiznal, že v garáži Mercedesu byli hodně nervózní. Rosberg zůstal na trati a Ricciardo ho na čerstvé sadě stahoval.

V cíli závodu to nakonec mezi Rosbergem a Ricciardem bylo velmi těsné – jen 0,4 s. Wolff přiznal, že u Mercedesu byli ke konci dlouhého závodu hodně nervózní.

„Bylo to tak těsné,“ uvedl Wolff. „Tak by to mělo ve formuli 1 být. Čtyři opravdu rychlá auta, různé strategie a opravdu smekám před Red Bullem, který na konci rozjel velkou strategii. Ricciardo vyjel z boxů a byl neuvěřitelně rychlý. Ke konci to bylo opravdu vzrušující. Neuvěřitelné. Taková by měla být formule 1 každou sekundu závodu!“

Wolff také potvrdil, že Rosberg měl podle původního plánu zajet do boxů. Ricciardo tam ovšem byl dříve a Rosberg by tak zřejmě přišel o vedení. Risk se ale nakonec stříbrným šípům vyplatil.

Rosberg v Singapuru dominoval. Hamilton podle Wolffa nebyl nikdy zcela spokojen s nastavením svého vozu.

Další článek: Renault získal v Singapuru letošní druhé body

Témata článku: , , ,

21:27 | Turečtí fanoušci formule 1 během streamu na Twitteru vybrali 100 tisíc lir (120 tisíc korun) na podporu oblastí zasažených zemětřesením. Mercedes (automobilka) posílá milion euro.
16:23 | Mercedes a Aston Martin testují v Jerezu pro Pirelli. Video...
11:46 | Ferrari představí svůj vůz za týden. Jmenovat se bude Ferrari SF-23.
10:03 | Alfa Romeo představuje letošní vůz: