Takhle se u nás nechoval, možná dostane trest, říká Horner o Vettelovi

bleskvgatich  |  01. 11. 2016 13:39

Jak by měli reagovat Alík s Tlačítkem????

Luhár  |  01. 11. 2016 06:51

Horner je blb

karianu75  |  31. 10. 2016 22:43

Ted mimo F1. Šitnere ty fakt F1 nerozumíš. Ty tvoje keci tady žerou jenom Alfonsisti a všichni co jsou pro ti Sebovi - Kimimu a Ferrari. Ty jsi naprostý ubožák. Co se týče F1 jseš úplně mimo mísu!

Díky Vzhledem k tomu jak věcně argumentuješ, tak super a nezaujatej pokec. Ale co se dá čekat od tvého formátu že, počti si sám http://f1sport.auto.cz/default.aspx...

#BelieveInAlonso

Oh, přečetl jsem si toho od tebe trochu více a to se fakt nedá AntiAloVyřízenec, nic víc, ani jeden koment normálního rázu, čus a dobrou, nebudeme krmit

#BelieveInAlonso

FrancoisCEVERT  |  31. 10. 2016 21:31

..říkám to pořád: 18 závodů za sezonu a ze zdravotních důvodů STOP! Jezdci jsou přetížení, neodpočatí, zregenerovaní chybí a potom to leze na hlavu,..jako Vettelovi

Vettel by se měl hlavně sebrat, Ferrari má svých starostí dost a teď ještě takové starosti s frustrovaným jezdcem co jezdí jak kopyto. Je třeba aby se smířil on sám s tím že očekávání se nenaplnilo, jeho samotné výkony nebyly dobré, měl by získat trochu pokory, neslibovat hory doly a těšit se na rok 2017. A to i jejich fandové, že hulipéro
.... jinak co se týče nekonzistence rozhodování, je to dlouhodobej problém. Četl jsem že Ros Brawn by měl vystřídat Bernieho, myslím že pod jeho vedením by se mohlo zlepšit dost věcí snad to tak bude.

#BelieveInAlonso

culipero  |  31. 10. 2016 21:20

Ale Šitnere,hlavně si ke svému komentu nezapomeň dát hned dva plusové jak retard na kolotoči.Alonsovy výkony také nejsou dechberoucí,tak co se ser.eš do těch Vettlových.Měl by si držet hubu a krok s imaginárním fanděním McLarenu.

ach ten dvojí metr...to je snad ještě horší, než přeslékání kabátů...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

... tak ho neměj a přiznej si že Vettel frustrovanej je a rozhodně to nevypadá že by to z něj dělalo lepšího závodníka. Chybuje a rychlostně to také není ono. Ferrari možná stagnuje, ale Vettel se rozhodně propadl.

#BelieveInAlonso

BMWforever  |  01. 11. 2016 09:23

Hm. Tak to mi nedá něco nenapsat.
Ano je frustrovanej, naštvanej a aby nebyl.
Verstapena dojel a ten při bránění pozice vyjel mimo trať. Nepustil Vettela před sebe i když měl. A co RedBull? Nic. Jen mlčel, protože mu bylo jasné, že tím pomůžou Ricciardovi, který ho snáz dožene. A tak se i stalo a Vettel s ním musel bojovat. Vůbec by k tomu nedošlo, pokud by RB byl fér a Verstapenoci řekl, že musí Vettela pustit. Ričí by pak musel překonat prvně Verstapena a Vettel by skončil 3. jak měl. Místo toho jen sledoval, jak Verstapen totálně kašle na to co má udělat a musel se bránit před Ričím. Tak udělal to co udělal. CO NA TOM JE NEPOCHOPITELNÉHO!
Jenže aby jsi to uznal, musel by jsi na pozici Vettela dát svého Alonsa (a on by si jistě nestěžoval) a na pozici Verstapena dát Vettela. A rázem by tvůj úhel pohledu byl jinde, že? Frustrace, ne to je jen oprávněné rozhořčení jezdce, který bojuje, tlačí a nikdy se nevzdává a zcela oprávněně pošle do prd.le klidně i vedení závodu.
Já se vůbec nedivím tomu, co Vettel udělal. A dle tvých měřítek by jsi spíš měl uznat, že je někdo chlap a řekne to na plnou hubu, co si všichni ostatní myslí.
A jeho očekávání. Ne, zatím se určitě nenaplnilo. Jede ve Ferarri druhou sezónu v éře těžké dominance Mercedesu. Nikdo neví, co bude příští rok. Alonso své očekávání také nenaplnil za 5 let účinkování ve Ferarri. A postupně jeho výkon také klesal. Ale to neznamená, že je někdo z nich špatný pilot. Jsou OBA špičkový. Každý jiným způsobem. Ty to víš, ale nikdy si to nepřiznáš!

Já někdy napsal že pro to nemám pochopení? Já ho mám, ale to neznamená že to Vettel nepřehání. To spíše vy nemáte pochopení pro to jakou to vyvolává následnou reakci. Počínání Vettela s chlapem nemá nic společného, celej víkend vulgárně napadá ostatní, během závodu při závodění nazve stupuidem Massu jen proto že je před ním a neuhne mu, vnitřně je očividně v perdeli a všichni se k tomu nemaj vyjadřovat neb Vettel spustil slovní průjem? Jdi už někam, reakce co vyvolal nejsou překvapivé, otevři oči.

#BelieveInAlonso

BMWforever  |  01. 11. 2016 09:50

Vždy jsi razil názor, že chlap má říct to, co si myslí a co cítí. Jako když Alonso mluvil o GP2. A měl úplnou pravdu a já kvitoval, že na to měl odvahu.
A proč by to v závoděl nemohl říct Vettel. Udělal to, možná přes čáru. Kdo to může posoudit. Pak se omluvil a řekl že emoce s ním cloumaly. A to já beru. Nedělá to z něj horšího pilota.
Ono by to asi bylo jiné, když by se zveřejnila všechna rádia z průběhu víkendu. To by jsme se asi divili. Jenže to není zájem režie.
Ať se vyjadřuje, kdo chce. Nepotřebuji otevírat oči, abych viděl, že je naštvaný. To vidí každý. Ale také vidím, že je mnohdy naštvaný na sebe a přizná, že nedostal z auta to co mohl a musí se zlepšit. Že mají k dispozici všechno, aby dokázali vyhrát. Je to vlastně tak trochu jeho sebekritika.
To se u jiných jezdců nevidí.

Nevidíš rozdíl? realy? Idiot když jedeš za někým v tréningu? Stupido když jsi za někým v závodě? To je zoufalost co předvádí, je rozdíl oproti názorem a brekotem. Emoce jsou fajn, chci je, ale je normální že také za některé chválen nebudeš

#BelieveInAlonso

FrancoisCEVERT  |  01. 11. 2016 09:38

Vettel - FERRARI - Out


1 2 3 4 5