Takhle dobře se Hamilton už dlouho necítil

Lídr šampionátu do Singapuru přijel s novým účesem i dobrou jezdeckou formou. S vozem byl maximálně spokojen.
Takhle dobře se Hamilton už dlouho necítil

Lewis Hamilton (3./1.)

Ve Spa ani na Monze to nebylo tak úplně ono, navrch měly vozy Ferrari. V Singapuru se však Hamilton v autě cítí mnohem lépe.

„Taková pohoda v autě to už dlouho nebyla. Doufám, že to takto bude pokračovat i po zbytek víkendu. Myslím, že na části okruhu položili nový asfalt. Povedlo se mi dobře pracovat s pneumatikami. Pokud se vám podaří chytit tu správný rytmus, je to opravdu krásný okruh. Vážně jsem si to užil.

Je tu určitě pár oblastí, ve kterých se můžeme zlepšit, což je dobré. Nic není dokonalé, takže je teď na mně, abych zkoušel najít oblasti, ve kterých se může posunout vůz i já,“ řekl Hamilton.

Valtteri Bottas (4./4.)

Bottas byl po pátku v o poznání méně rozveselené náladě. Netuší přitom, co stojí za nedostatkem jeho rychlosti.

„Nevím, co se to dělo. V každém kole mi chyběla rychlost. A to na všech směsích pneu. Nejsem si jist, zda bylo s autem všechno v pořádku. Musíme se na to podívat. Přišlo mi, že nemůžu jet rychleji, ale přitom jsem ztrácel sekundu. Jediné, co jsem pociťoval, bylo zvláštní tření při zatáčení. Neměl jsem z toho úplně dobrý pocit.

Určitě tomu přijdeme na kloub, pochybuji, že vše šlapalo na sto procent. Samozřejmě musíme zjistit, v čem zlepšit auto i můj výkon,“ má jasno Bottas.

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Albon na Verstappena ztratil sekundu. Čeká náročný víkend

11:30 | Nicholase Latifiho čekají tři první tréninky v řadě. Může to být příprava na příští rok. Latifi je favoritem na sedačku u Williamsu.
18. října | Alex Albon navštívil Correu v nemocnici. odkaz
18. října | V nejbližších dnech by mělo být oznámeno předčasné ukončení spolupráce mezi McLarenem a Petrobrasem.
18. října | Mladík Red Bullu Patricio O’Ward, který v japonské super formuli nahradil Ticktuma, bude nahrazen Jurim Vipsem. #helmutovagelotinaa

GP Mexika 2019

Pátek 25. října 2019
1. trénink 17.00–18.30
2. trénink 21.00–22.30
Sobota 26. října 2019
3. trénink 17.00–18.00
Kvalifikace 20.00–21.00
Neděle 27. října 2019
Závod 20.10