Svět F1 pomalu reaguje na konec Ecclestona

No já bych tu chválu na Bernieho tolik nepřeháněl. Ano byl šéfem. Ale taky byl šéfem úplatkářským. Neexistuje na světě jiný člověk, který by si tak vehementně vydobyl pozice díky prachům. Každému dával najevo jaká je nula a že si ho za prachy koupí. A taky to dělal. A většina s*áčů v F1 mu jen kvůli prachům lízala zádel. Vždyť on nepotřeboval ani toaleťák. Hovado nenažraný to je. A já jsem rád, že je konečně pryč. Udělal ze sportu pro chlapi sterilní balet pro náctileté.

Musí reagovat pomalu, páč i Eklstoun reaguje pomalu.
Než si oblíkne tu bílou košily, tak je odpoledne

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

pejdaa  |  24. 01. 2017 15:04

Pro: maybesomeday:
A to je přesně to, co dělá z F1 exklusivní. Není pro každého.. A proto se tam točí strašně moc peněz a TOP piloti berou strašně moc peněz..atd
Je to jako s Ferrari - tím, že ročně vyrobí jen 6000 aut, znamená, že si Ferrari nemůže koupit kde kdo...
Kdyby jich vyrobili 300.000 ročně, klesá hodnota značky.. Mercedes, BMW a Audi už má u nás kdejaký cucák.. a je to "obyčejné auto"
Kdo má v garáži Ferrari je už někdo víc, protože to obyčejné auto není.
A Bernie dobře hájil značku F1.. což je pro nás obyčejné lidi problém.. Ale F1 je o pnězích a o obyčejné lidi jim tam nejde.

davegp3  |  24. 01. 2017 16:13

Pověz mi, když někdo vlastní ferrari, co kontrétně 'víc' ten člověk je? Stává se nějak kvalitnějším nebo inteligentnějším?

pejdaa  |  24. 01. 2017 16:24

tady nejde o člověka, který vlastní Ferrari..
Tady jde o Ferrari jako samotné..
V čem je člověk lepší, který vlastní známku Modrý Mauricius? V ničem, pro pitomce má jen kus papírku... V čem je unikátní Modrý Mauricius? Pže je jen několik kusů na světě a memá ji každý...
O tom je i F1.. kdyby bylo vše za pakatel, online přenosy zdrama na youtubu, atd atd...
Tak ano, bude na to koukat o miliardu diváků více, ale co z toho bude F1 mít? NIC.. je to byznys a tam jde o peníze až na prvním místě...

pilot f1  |  24. 01. 2017 13:56

no myslim, ze konci jedna velka era F1.
Ale je třeba si uvědomit, ze show delaji piloti a jejich vykony. Co se deje v pozadi v F1 uz tak moc nikoho nezajima. Ja jen doufam, ze z toho nebude nejaky circus Humberto.
Hlavne at uz koncne zase nasadi 12V motory, at to ma uroven. Tyhle siditka na jedno pouziti, je hruza , des.

maybesomeday  |  24. 01. 2017 13:11

Nahradit Ecclestona bude absurdně snadné. Bernie je člověk, který z fanouška udělal největšího nepřítele Formule 1. Donald Trump se stal americkým prezidentem jen díky sociálním sítím. A tenhle starý idiot považoval sociální sítě za zlo. Když se podíváte do Google play, nenajdete ani jednu závodní hru s licencí F1. Zkrátka nic. Ecclestone odmítal propagovat F1. Ecclestone si myslí, že F1 je natolik luxusní značka, že běžný člověk nemá právo stáhnout si ani stupidní hru do mobilu. Dělal F1 nedostupnou.
RedBull získal komerční práva pro WRC. Když se podíváte na RedBull TV, najdete tam zpravodajství z úvodního závodu, víc než 30min pořady s Markem Webberem a dalšími. A tohle všechno úplně zdarma. Red Bull také masivně investuje do reklamy na FB a popularita WRC rapidně stoupá. F1 s novými vlastníky bude něco naprosto úžasného pro fanouška.
Ani se nebudu pouštět do přerozdělování peněz za Ecclestona a dalších věcí.

maybesomeday  |  24. 01. 2017 13:12

Ecclestone ničil lidi, kteří jej kritizovali. Adam Parr musel odejít z F1. Média nemohla psát kritické články, protože by jim sebral akreditaci a utáhl přísun peněz.
Byl to idiot a je dobře, že ho vykopli.

Jestli ted konecne nezavedou nejakej Youtube channel (uz teda je, ale je to velka slabota), kde budou prave takovyhle porady ze zakulisi, pripadne vysvetleni novych pravidel a jejich vlivu na auta atd, (je toho spousta, co se da takle vysilat), tak to nemelo cenu ho vyhazovat.

Samozrejme by tam mely byt i sestrihy, pripadne onboardy atp.

Ecclestone byl požehnáním i prokletím F1 o tom žádná . Všechno jednou končí a Bernie dle mého názoru měl odejít dávno , otázkou je jaka bude F1 po Ecclestonovi mám z toho trochu obavy. Loučit se asi nemá smysl Bernie se bude pořád "potloukat" okolo F1 z toho strach nemám

To se zdá jen mně nebo ta Carmen je v poslední době všude? Ne, že bych měl něco proti holkám, ale nějak se nemůžu zbavit pocitu tlačenky. Kdyby odjela aspoň jeden závod... Posadili ji do auta aspoň v nějakém tréninku? Nějak si ji nemohu vybavit...

Neposadili a neposadí. Ta holka je PR vábnička, nic víc.

superklidas  |  24. 01. 2017 11:09

Plané zdvořilosti.. Koho to zajímá? Snad jen Míšu..

davegp3  |  24. 01. 2017 11:09

To je sranda sledovat, jak se všichni předhánějí, kdo mu víc vleze do ánusu...hehee

Asimo97  |  24. 01. 2017 11:41

Přitom je každý rád, že už konečně odešel do "důchodu".