Sutilova budoucnost: WEC a pak Haas?

Adrian Sutil pro letošní rok závodní sedačku nesehnal. Jeho další kariéra zatím potvrzena nebyla. Spekuluje se o možném přestupu do vytrvalostních závodů.
Sutilova budoucnost: WEC a pak Haas?

Médií se již šíří spekulace, že by Sutil jedná z Porsche. Letošní sezónu by mohl strávit ve vytrvalostních závodech, kde by v Le Mans mohl jet společně s Nicem Hülkenbergem. Na potvrzení si ale budeme muset počkat. Sezóna 2015 startuje 12. dubna.

Sutil se bude nepochybně snažit vrátit do formule 1, což nikdy není jednoduché. Němec by ale mohl mít slušnou šanci. Možná bude v hledáčku týmu Haas, který vstoupí do formule 1 příští rok. Pro nový tým by mohl být přínosem nejen díky zkušenostem jako takovým, ale také kvůli znalosti motorů Ferrari, se kterými bude Haas jezdit. 

Další článek: Paffett: Zapomenout hodnotit DTM je chyba

23:33 | Kevin Magnussen (resp. jeho vůz) obsadili v kvalifikaci na Daytonu skvělé čtvrté místo. Pole získal další bývalý jezdec F1 Felipe Nasr.
16:12 | Ferrari bude testovat ve Fioranu s vozem SF71H z roku 2018. Harmonogram: Pondělí: Alesi, Armstrong, Švarcman Úterý: Leclerc Středu: Sainz Čtvrtek: Sainz (dop.), Shumacher (odp.) Pátek: Schumacher (dop.), Ilott (odp.) U Leclerca se čeká na neg. test na COVID-19.
22. ledna | Ferrari má první ženu v jezdecké akademii – šestnáctiletou Mayu Weug.
22. ledna | Marcus Armstrong, kterého podporuje Ferrari, bude letos závodit ve F2 za tým DAMS.