Sutil v náznacích potvrdil, že zůstane u Force Indie

Adrian Sutil stále nesmí odhalit identitu svého zaměstnavatele v příští sezóně, ale jeho prohlášení zanechávají dojem, že to bude znovu Force India.
Sutil v náznacích potvrdil, že zůstane u Force Indie

Německý závodník prozradil už na začátku listopadu, že podepsal smlouvu na závodní sedačku v sezóně 2014, ale odmítl říct s kým. V Brazílii potvrdil, že kontrakt má.

Sice pořád nesmí říct s jakým týmem, ale pak uvedl, že mimo Force Indii moc nehledal. "Samozřejmě jsem se podíval. Záleží to na situaci, někdy máte smlouvu a moc to neznamená."

"Také se teď toho hodně děje, takže jsem se na to podíval zvenčí. Ale já jsem asi v jiné situaci než ostatní jezdci. Život jde dál a já jsem spokojený člověk."

Další nápovědu dal, když hovořil o změnách techniky v roce 2014. "Věřím německým technologiím a britskému inženýrství. Funguje to spolu dobře. Ale nemáme důkaz, že motor bude nejlepší."

"Vycházím ze zkušeností, že Mercedes dokáže stavět velmi silné motory. Ale Ferrari je také dobrá automobilka. Renault má velkou historii s turbo motory, takže by také mohli být silní."

Jediný tým s německými motory a britskými inženýry, který nemá uzavřenou sestavu, je právě Force India.

Další článek: Alonso v Austinu málem nezávodil, teď už má záda v pořádku

28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.