Sutil v náznacích potvrdil, že zůstane u Force Indie

Adrian Sutil stále nesmí odhalit identitu svého zaměstnavatele v příští sezóně, ale jeho prohlášení zanechávají dojem, že to bude znovu Force India.
Sutil v náznacích potvrdil, že zůstane u Force Indie

Německý závodník prozradil už na začátku listopadu, že podepsal smlouvu na závodní sedačku v sezóně 2014, ale odmítl říct s kým. V Brazílii potvrdil, že kontrakt má.

Sice pořád nesmí říct s jakým týmem, ale pak uvedl, že mimo Force Indii moc nehledal. "Samozřejmě jsem se podíval. Záleží to na situaci, někdy máte smlouvu a moc to neznamená."

"Také se teď toho hodně děje, takže jsem se na to podíval zvenčí. Ale já jsem asi v jiné situaci než ostatní jezdci. Život jde dál a já jsem spokojený člověk."

Další nápovědu dal, když hovořil o změnách techniky v roce 2014. "Věřím německým technologiím a britskému inženýrství. Funguje to spolu dobře. Ale nemáme důkaz, že motor bude nejlepší."

"Vycházím ze zkušeností, že Mercedes dokáže stavět velmi silné motory. Ale Ferrari je také dobrá automobilka. Renault má velkou historii s turbo motory, takže by také mohli být silní."

Jediný tým s německými motory a britskými inženýry, který nemá uzavřenou sestavu, je právě Force India.

Další článek: Alonso v Austinu málem nezávodil, teď už má záda v pořádku

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.