Sutil v náznacích potvrdil, že zůstane u Force Indie

Adrian Sutil stále nesmí odhalit identitu svého zaměstnavatele v příští sezóně, ale jeho prohlášení zanechávají dojem, že to bude znovu Force India.
Sutil v náznacích potvrdil, že zůstane u Force Indie

Německý závodník prozradil už na začátku listopadu, že podepsal smlouvu na závodní sedačku v sezóně 2014, ale odmítl říct s kým. V Brazílii potvrdil, že kontrakt má.

Sice pořád nesmí říct s jakým týmem, ale pak uvedl, že mimo Force Indii moc nehledal. "Samozřejmě jsem se podíval. Záleží to na situaci, někdy máte smlouvu a moc to neznamená."

"Také se teď toho hodně děje, takže jsem se na to podíval zvenčí. Ale já jsem asi v jiné situaci než ostatní jezdci. Život jde dál a já jsem spokojený člověk."

Další nápovědu dal, když hovořil o změnách techniky v roce 2014. "Věřím německým technologiím a britskému inženýrství. Funguje to spolu dobře. Ale nemáme důkaz, že motor bude nejlepší."

"Vycházím ze zkušeností, že Mercedes dokáže stavět velmi silné motory. Ale Ferrari je také dobrá automobilka. Renault má velkou historii s turbo motory, takže by také mohli být silní."

Jediný tým s německými motory a britskými inženýry, který nemá uzavřenou sestavu, je právě Force India.

Další článek: Alonso v Austinu málem nezávodil, teď už má záda v pořádku

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10