Sutil stáhl odvolání proti podmíněnému trestu odnětí svobody

Incident, který se odehrál loni v Šanghaji mezi Adrianem Sutilem a spolumajitelem týmu Lotus Ericem Luxem, je definitivně uzavřený.
Sutil stáhl odvolání proti podmíněnému trestu odnětí svobody

Sutil byl letos odsouzen k 18měsíčnímu podmíněnému trestu odnětí svobody a pokutě 200 tisíc eur za to, že loni pořezal na krku Luxe během potyčky, která se odehrála v šanghajském nočním klubu po Grand Prix Číny.

Německý pilot, který se mezitím po vyhazovu z Force Indie ocitl bez místa, podal proti tomuto rozsudku odvolání. Nakonec se však rozhodl jej stáhnout. Sešel se s Luxem a po diskuzi se obě strany shodly, že je čas tuto záležitost definitivně uzavřít.

Sutil se teď soustředí na návrat do formule 1. Zatím si stále hledá místo a otevřeně přiznal, že by se mu líbilo u Sauberu. Myslí si totiž, že Pérez na konci roku zamíří do Ferrari, takže by se v Hinwilu mohla uvolnit sedačka.

Další článek: Massa věří, že se zlepší už v Šanghaji

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.