Sutil stáhl odvolání proti podmíněnému trestu odnětí svobody

Incident, který se odehrál loni v Šanghaji mezi Adrianem Sutilem a spolumajitelem týmu Lotus Ericem Luxem, je definitivně uzavřený.
Sutil stáhl odvolání proti podmíněnému trestu odnětí svobody

Sutil byl letos odsouzen k 18měsíčnímu podmíněnému trestu odnětí svobody a pokutě 200 tisíc eur za to, že loni pořezal na krku Luxe během potyčky, která se odehrála v šanghajském nočním klubu po Grand Prix Číny.

Německý pilot, který se mezitím po vyhazovu z Force Indie ocitl bez místa, podal proti tomuto rozsudku odvolání. Nakonec se však rozhodl jej stáhnout. Sešel se s Luxem a po diskuzi se obě strany shodly, že je čas tuto záležitost definitivně uzavřít.

Sutil se teď soustředí na návrat do formule 1. Zatím si stále hledá místo a otevřeně přiznal, že by se mu líbilo u Sauberu. Myslí si totiž, že Pérez na konci roku zamíří do Ferrari, takže by se v Hinwilu mohla uvolnit sedačka.

Další článek: Massa věří, že se zlepší už v Šanghaji

14:19 | W Series uveřejnila kalendář pro letošní rok. Opět v rámci doprovodného programu F1: Miami, Španělsko, Velká Británie, Francie, Maďarsko, Japonsko, USA, Mexiko.
10:34 | Už tento víkend se jede 60. ročník 24 hodin v Daytoně, ve startovní listině jsou i expiloti F1 Kevin Magnussen a Marcus Ericsson či úřadující šampion IndyCar Álex Palou! Foto: IMSA odkaz
17:52 | Robert Švarcman dnes ve Fioranu s vozem z roku 2018 odjel 44 kol nebo také 131 km. Zítra budou jezdit Sainz a Leclerc.
15:27 | McLaren dnes v 19:00 nastartuje motor ve svém letošním voze.