Sutil se odvolává proti svému rozsudku

Adrianu Sutilovi se zdá jeho trest v podobě podmínky a pokuty za neadekvátní a proti rozsudku se odvolává. Totéž ale udělal i státní zástupce, kterému se naopak Němcův trest zdá příliš nízký.
Sutil se odvolává proti svému rozsudku

Adrian Sutil se odvolává proti svému rozsudku za napadení spolumajitele týmu Lotus Erica Luxe, kterého loni při rvačce v šanghajském nočním klubu pořezal na krku.

Němec si vysloužil osmnáctiměsční podmínku a pokutu 200 tisíc eur. Jezdcův manažer Manfred Zimmermann sdělil německé tiskové agentuře SiD, že jeho klient se odvolává, protože "je přesvědčen, že rozsudek není adekvátní".

Mluvčí soudu potvrdil, že státní zástupce se rovněž odvolal, protože požadoval trest na 21 měsíců podmíněně a pokutu 300 tisíc eur. Slyšení se bude opět konat v Mnichově a jako svědek by měl být znovu předvolán Lewis Hamilton, který se z prvního slyšení omluvil.

Sutil před sezonou přišel o angažmá u Force Indie. Člen jejího vedení Robert Fernley ale tvrdí, že Němcův proces neměl na rozhodování o jezdeckém složení pro nadcházjící sezonu vliv.

Další článek: Webber se neobává, že by změny regulí ovlivnily výsledky Red Bullu

14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.
10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
17:30 | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10