Sutil s hledáním nového zaměstnavatele nepospíchá

Adrian Sutil má od minulého týdne jistotu, že příští rok nebude závodit pro Force Indii. I když neví, kde bude v budoucnu působit, zůstává v klidu.
Sutil s hledáním nového zaměstnavatele nepospíchá

Sutil musí uvolnit místo Hülkenbergovi, kterého Force India nominovala vedle di Resty. Německý závodník je tedy zatím bez místa. "Nepanikaříme, máme čas do 7. února, než začnou testy," řekl jezdcův manažer Manfred Zimmermann pro německou televizi Sport1.

Sutilovi jsou dávány největší šance u Williamsu na místě Rubense Barrichella. Také se objevily spekulace, že by si mohl německý závodník najít angažmá jen na jeden rok s vidinou přestupu k Ferrari v roce 2013.

"Nebylo by vůči našim partnerům seriózní, kdybychom veřejně uváděli jména," odmítl Zimmermann prozradit, s kým jménem svého svěřence jedná. Věří však, že je vše na dobré cestě.

"Nedá se hovořit o nejisté budoucnosti, Adrian věří, že bude ve formuli 1 pokračovat. Vyčkáváme v klidu, máme různé možnosti a vybereme tu nejlepší. Adrian je dost mladý na to, aby ve formuli 1 pokračoval mnoho dalších let," dodal.

Další článek: Ferrari se zlepší dvakrát víc než Red Bull, věří Alonso

14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.
10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
17:30 | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10