Sutil o závodní sedačce stále jedná, ale smlouvu zatím nemá

Po uzavření soupisky Renaultu už nezbývá mnoho volných závodních sedaček a Adrian Sutil stále neví, kde bude příští rok závodit.
Sutil o závodní sedačce stále jedná, ale smlouvu zatím nemá

Soudě podle letošních výsledků je teď nejatraktivnějším týmem s volnými místy Force India. Ta navzdory slibům svého majitele Vidžaje Mallyi stále neoznámila ani jednoho jezdce pro příští rok.

Letos pro indickou stáj závodili Sutil a di Resta, ale očekává se, že by Sutil mohl být uvolněn ve prospěch Hűlkenberga. Německý závodník se proto musí ohlížet i jinde.

"Ano, určitě jednám již delší dobu s několika týmy, ale zatím nebylo nic podepsáno," uvedl pro německý Speed Magazin.

Pokud Sutil skutečně ztratí své místo u Force Indie, jedinou rozumnou alternativou pro něj bude Williams. "Williams je určitě jedním z týmů, které mají volnou sedačku," potvrdil. "Bohužel nemůžu o dosavadních jednáních nic říct. Ale doufáme, že rozhodnutí padne do poloviny prosince."

Williams zatím potvrdil, že pro něj bude závodit Pastor Maldonado, zatímco třetím pilotem zůstane Valtteri Bottas. Finský záložník by ale měl nastoupit celkem do 15 prvních volných tréninků.

Další článek: Räikkönen bere svůj návrat vážně a chce bojovat vpředu, říká Bahar

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10