Střed pole: Nejvýše Petrov, nejviditelnější Kobajaši

kristofyk  |  13. 06. 2011 16:27

Sutil zase nezklamal. Nevím, jestli Rosberg nedoplatil i na jeho jízdu za safety carem, kdy mu narazil do difuzoru a mohl mu tam něco poškodit. To by mu ostatně bylo podobné. Poslední dobou těch extempóre má celkem dost.

Erracer  |  13. 06. 2011 08:55

Prvním je Kamuj Kobayashi ,který totálně zajíždí do země Péreze a hlavně závod co závod si jezdí pro body což je velice dobré na to že má průměrný Sauber. A tím druhý je Paul di Resta ten taky vcelku hodně zajíždí Sutila hlavně kvalifikace je vidět že Sutil není zase buhví jakej talent jak se o něm povídalo...jen škoda že Paul to zatím moc nedokáže proměnit v závodě ale všechno přijde ,ale můžem říct že talent a rychlost má.

PuffyIceman  |  13. 06. 2011 15:26

Aj ked fandim Kobimu, tak by som rozhodne netvrdil, ze by Pereza az tak vyrazne porazal. Naviac tvrdit to po tomto zavode, kedy Perez nestartoval je nefer.

Limanus1  |  13. 06. 2011 06:34

škoda.. u FI jsem čekal ,že si odvezeme nějaké body... ale bohužel bohužel .... Di Resta.. nedivívm se mu ,taky nechápu penalizaci, normální závodní incident, v případě Adriana... škoda, závod měl taky rozjetý, ale asi opravdu dříve přezul, každopádně je vidět,že rychlost by jsme měli, takže není nad čím bědovat, ale soustředit se na další závod

vive la Force India

FWMonty  |  14. 06. 2011 20:35

od Force Indie se tá rychlost na tom okruhu dala očekávat,ale Valencie je trochu jiný okruhForce India nějak nekřivdím,ale spíše očekávam jejich sílu ve SPA nebo v Monzekde můžou získat hodně bodů