Strategie ztroskotala na Massovi, běduje Vettel

Pepino60  |  30. 05. 2016 12:35

V tom má Vettel sice pravdu. Massa sám musel vidět, že Vettela očividně zdržuje a kdyby byl jen trochu férový, (protože mu šlo v podstatě o ho.no), tak by mu uhnul. jenže Massa je prostě Massa a stále nemůže zapomenot na ten vyhazov z Ferrari. Ten tah dát Sebovi přechodné tak brzy byl dobrý horší se mi už zdála ta volba žlutých pneumatik. měli zvolit červené, pak by měl nad Perézem výhodu. Ala jinak: nepo.rat kvaldu nemuseli by přemýšlet tolik nad strategií!!!

FWMonty  |  30. 05. 2016 18:57

proč vůbec závod,když se můžou rozdávat poháry podle rozpočtu týmu
Proč by měl sakra pouštět Massa Vettela.Měl ho Vettel předjet

To Monako bylo hodně zvláštní, Knoflik vjede na víko od kanálu a Kimi na šlupku od banánu

Ale co, nejnudnější závod sezóny máme za sebou, teď se bude závodit

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Ázerbajdžán kámo, Ázerbajdžán....

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

skejpa F1  |  30. 05. 2016 08:59

Vettel nejel špatně ale hloupá strategie Williamsu a nemožnost předjíždět v Monaku ho stáli bednu. A Kimi... inu byl to Kimi jakého známe, když se jede na vodě - tedy marný :)

Pepino60  |  30. 05. 2016 12:36

Přesně. Vettel jel dobře a Komi ten na vodě nikdy neuměl.

Strategie ztroskotala na tom, že jsou stratégové u Ferr. idioti a vymlouvat se na Wil je směšné. Za druhé: Rai jel dnes jako naprostý idiot a měl dostat pentli za to, že pokazil závod všem okolo, než odstavil. Ferraristi se vztekejte a dávejte mínusy. Nebo máte na víc???

Checo jede

Divák F1  |  29. 05. 2016 22:52

no nemám pocit že se vymlouvá , jen konstatoval na čem skončila jeho strategie...to je celý....
....vztekáš se spíš Ty, bych tak viděl....

lunie1  |  29. 05. 2016 23:00

Nemusime mas pravdu a Kimmi jiste taky

kdyz tomu nerozumis, tak se do toho neplet a mazej do skoly ..
Ferrari mozna zaostava, ale strategie maji dobre .. to ze byl Massa a Rosberg dneska brzda je jasne
Co mohl podle tebe delat Raikkonen? Odstavit to tam kde se vejde sotva jedno auto? Premejslej trochu .. nevedel ze ma pod autem kridlo, jinak by zastavil u tratovych komisaru aby mu ho vytahli a mohl by pokracovat dal ..
Mimochodem muzes mi vysvetlit proc se tu tolik rozcilujes? Myslim ze nepadlo vuci FI ani Pérezovi ani jediny sprosty slovo, tak se trosku uklidni

Ale kdepak nerozčiluji se ani náhodou, protože mám Ferr na háku. My byli na bedně a dovezli body Jen mi vadí když se po trati někdo motá jak Maďar v turkyni

Checo jede

a ty by si dělal co Zdenečku?

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Určitě bych viděl, že se mi netočí levé přední a choval bych se tak, abych měl směr pod kontrolou a držel se levé strany. Potom bych to odstavil před tunelem na vnější straně zatáčky k Princesse Grace. Tam je místa dost.

Checo jede

Anonymizovaný  |  29. 05. 2016 22:04

dneska vyhral ricci, (mel to vyhrat) a minuly zavod taky..... to je az k placi jak se umi veci zamotat. Nekdy se da rict jasne... nepodelal to tedka ale podelal by to ve zbytku zavodu ale sakra. tohle vitezstvi padlo hamiltnovi do dlani až to pekne neni. Ten se pak radoval jako mala holka. NICMENE! to ma nejspis za odmenu z minuleho roku kdyz ho odpalil mercedes.... takže asi karma. Hamilton se takhle dostal zpatky na kone a to potrebujem.

Vettel dnes doplatil na charakter okruhu, na nemoznost prejizdet. Na nelogickou volbu Williamsu.. no proste spatny zavod. Ja jsem se jen modlil at to nekde neopre což on ke vsi smule umi udelat ale nastesti neudelal (nebo vyjede do travy). jakmile se nedari a navaluje se to nasebe. Umi zpanikarit. Kazdopadne ho stejne beru za hodne kvalitniho pilota. No a Kimmi ten ...prf... skoda slov

lunie1  |  29. 05. 2016 22:57

No Wili byli dneska brzda stejne jako Nico


1 2 3