Stevens po kritice smazal nevinný tweet

Will Stevens smazal tweet, který podle kritiků urážel jeho týmového kolegu.
Stevens po kritice smazal nevinný tweet

Formule 1 se dostala do zvláštní situace. Lidem se nelíbí, když jezdci odpovídají v naučených PR frázích, ale pokud už jezdec vyjádří emoce nebo řekne svůj názor, tak je to také špatně. Není to tak dávno, co Alonsa ostře kritizovala redaktorka italské televize.

Stevens teď musel z Twitteru smazat jeden svůj příspěvek a to poté, co ho kritizovali zejména španělští fanoušci jeho týmového kolegy.

Stevens po závodě napsal: „Dnes opravdu dobrý závod. Vůz se choval dobře a dostal se do opravdu pěkného rytmu. Znovu jsem vyhrál svůj malý závod.“ K příspěvku byl připsán hashtag #44seconds.

44 sekund byl rozdíl mezi Stevensem a Merhim v cíli závodu. Někteří to chápali jako nemístnou kritiku nebo dokonce urážky týmového kolegy. Asi při tom zapomněli, že největším soupeřem pro jezdce F1 je právě jeho týmový kolega a že jezdci Manoru kromě sebe s nikým jiným ani reálně bojovat nemohou.

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Proč nejsou žádné zprávy o Schumacherovi?

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.
8. srpna | Mexiko zůstane ve F1 nejméně do roku 2022.
8. srpna | Robert Kubica dokončil všechny letošní závody. Přesto odjel o 23 kol méně než Verstappen a Hamilton. #F1Fakt