Stevens po kritice smazal nevinný tweet

Will Stevens smazal tweet, který podle kritiků urážel jeho týmového kolegu.
Stevens po kritice smazal nevinný tweet

Formule 1 se dostala do zvláštní situace. Lidem se nelíbí, když jezdci odpovídají v naučených PR frázích, ale pokud už jezdec vyjádří emoce nebo řekne svůj názor, tak je to také špatně. Není to tak dávno, co Alonsa ostře kritizovala redaktorka italské televize.

Stevens teď musel z Twitteru smazat jeden svůj příspěvek a to poté, co ho kritizovali zejména španělští fanoušci jeho týmového kolegy.

Stevens po závodě napsal: „Dnes opravdu dobrý závod. Vůz se choval dobře a dostal se do opravdu pěkného rytmu. Znovu jsem vyhrál svůj malý závod.“ K příspěvku byl připsán hashtag #44seconds.

44 sekund byl rozdíl mezi Stevensem a Merhim v cíli závodu. Někteří to chápali jako nemístnou kritiku nebo dokonce urážky týmového kolegy. Asi při tom zapomněli, že největším soupeřem pro jezdce F1 je právě jeho týmový kolega a že jezdci Manoru kromě sebe s nikým jiným ani reálně bojovat nemohou.

Foto: Getty Images / Lars Baron

Diskuze (12) Další článek: Proč nejsou žádné zprávy o Schumacherovi?
22:00 | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.
18:52 | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
17:25 | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.
17:23 | Americký jezdec Logan Sargeant, který závodí ve F3 za tým Charouz Racing System, se stal členem jezdecké akademie Williamsu.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00