Stephanie Carlinová byla jmenována provozní ředitelkou McLarenu | Foto: McLaren F1

Foto: McLaren F1

Stephanie Carlinová byla jmenována provozní ředitelkou McLarenu

McLaren na sociální síti X informoval o tom, že se Stephanie Carlinová, která dosud šéfovala týmům v juniorských seriálech, stala jeho novou provozní ředitelkou.

Stephanie Carlinová, nová posila McLarenu, není ve světě motorsportu žádným nováčkem. Pohybuje se v něm totiž již řadu let a v poslední době společně se svým manželem Trevorem řídila tým Carlin, který v juniorských seriálech patří k těm úplně nejúspěšnějším. 

V McLarenu bude mít Carlinová na starost nejen provozní záležitosti v rámci týmu F1, ale rovněž bude dozorovat aktivity britské stáje v seriálu FA Academy.

Ve své funkci začne Carlinová pracovat v lednu příštího roku, přičemž jejím přímým nadřízeným bude týmový principál McLarenu Andrea Stella.

"Můžeme potvrdit, že nás Stephanie příští měsíc opustí, protože nastoupí na novou pozici v McLarenu. Stephanie je v rámci motorsportu vysoce postavenou ženou, a i když jsme všichni pochopitelně smutní z jejího odchodu, jsme na ni pyšní a nemůžeme se dočkat, až ji uvidíme, jak se ji bude v nové roli dařit," uvedl v prohlášení na sociálních sítích tým Carlin.

Doporučujeme

Články odjinud