Stěhování nebude mít na naši formu vliv, myslí si Gascoyne

Caterham čeká v polovině letošní sezony přemístění ze své základny v Hinghamu do továrny v Leafieldu, která v minulosti patřila stájím Arrows či Super Aguri.
Stěhování nebude mít na naši formu vliv, myslí si Gascoyne

Ročník 2012 bude pro Fernandesův tým velmi náročný. Stáj se hodlá posunout o úroveň výš a na své konto si chce letos připsat první body v F1. K tomu všemu je v srpnu naplánováno stěhování do nové továrny. Technický ředitel týmu Mike Gascoyne v tom ale žádný závažný problém nevidí a připomíná, že v minulosti zvládli Malajsijci i obtížnější úkoly.      

"Před několika lety jsme tým vybudovali od nuly a uvedli ho do provozu během pěti měsíců, takže cítíme, že se můžeme poprat s více věcmi," řekl Autosportu.

Tým si tento termín vybral záměrně. V tu dobu by totiž měly být hotovy poslední díly, které budou určeny pro letošní vůz, a inženýři budou zároveň již začínat pracovat na monopostu pro příští sezonu.

"Budou tu nějaká narušení (programu), ale doufáme, že se přestěhujeme v srpnu, kde bude stejně nějaká přestávka. Představa je taková, že budeme končit (práce) na jednom autě a začínat na dalším. Doufejme, že se lidé budou moci po dvoutýdenní přestávce vrátit zpět a kancelář bude plně přizpůsobena a připravena," dodal Gascoyne.

Další článek: Ecclestone o Bahrajnu: Nějaké děti tam mají problémy s policií, Grand Prix bude