Stěhování nebude mít na naši formu vliv, myslí si Gascoyne

Caterham čeká v polovině letošní sezony přemístění ze své základny v Hinghamu do továrny v Leafieldu, která v minulosti patřila stájím Arrows či Super Aguri.
Stěhování nebude mít na naši formu vliv, myslí si Gascoyne

Ročník 2012 bude pro Fernandesův tým velmi náročný. Stáj se hodlá posunout o úroveň výš a na své konto si chce letos připsat první body v F1. K tomu všemu je v srpnu naplánováno stěhování do nové továrny. Technický ředitel týmu Mike Gascoyne v tom ale žádný závažný problém nevidí a připomíná, že v minulosti zvládli Malajsijci i obtížnější úkoly.      

"Před několika lety jsme tým vybudovali od nuly a uvedli ho do provozu během pěti měsíců, takže cítíme, že se můžeme poprat s více věcmi," řekl Autosportu.

Tým si tento termín vybral záměrně. V tu dobu by totiž měly být hotovy poslední díly, které budou určeny pro letošní vůz, a inženýři budou zároveň již začínat pracovat na monopostu pro příští sezonu.

"Budou tu nějaká narušení (programu), ale doufáme, že se přestěhujeme v srpnu, kde bude stejně nějaká přestávka. Představa je taková, že budeme končit (práce) na jednom autě a začínat na dalším. Doufejme, že se lidé budou moci po dvoutýdenní přestávce vrátit zpět a kancelář bude plně přizpůsobena a připravena," dodal Gascoyne.

Další článek: Ecclestone o Bahrajnu: Nějaké děti tam mají problémy s policií, Grand Prix bude

10:10 | Formule E chystá první noční závod... pojede se jak jinak než v Saúdské Arábii. Pojede se na konci února, místní slibují energeticky méně náročné LED osvětlení. Elektrická energie bude z obnovitelných zdrojů.
19. listopadu | Alfa Romeo nasadí do testů po sezóně Illota. Ferrari Fuoca a Shwartzmana.
18. listopadu | Roman Staněk je aktivní na Instagramu (odkaz) a nově také na Youtube: odkaz

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink 12.00–13.30
2. trénink 16.00–17.30
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10