Sportovní šéf Pirelli se umí podepsat i jako Ricky Gervais

Paul Hembery přiznal, že si ho lidé občas spletou s komikem Rickym Gervaisem. Nejednou ho to dostalo do nepříjmné situace.
Sportovní šéf Pirelli se umí podepsat i jako Ricky Gervais

Hembery (na obrázku vpravo) nemá s Gervaisem (vlevo) nic společného, kromě podoby. Někteří lidé si sportovního šéfa Pirelli a britského herce pletou.

"Je to nepříjemné, ale párkrát se to stalo," přiznal Hembery v rozhovoru pro F1 Racing. "Naposledy to bylo před pár lety u WH Smith. Kupoval jsem si jeden magazín a dívka u pokladny řekla: 'Mohla bych dostat váš autogram?'"

"Já jsem odpověděl: 'Proč byste měla chtít můj autogram?' A ona řekla: 'Jste Ricky Gervais, ne?' Já jsem řekl, že nejsem, ale nepřesvědčil jsem ji. V tu chvíli se za mnou udělala fronta, takže jsem jí dal falešný autogram Rickyho Gervaise, abych mohl zaplatit své noviny a odejít z té fronty."

"Nikdy jsem nebyl tolik v rozpacích. Možná pozvu Gervaise na závod formule 1. Mohli bychom si vyměnit práci, jeho plat by mi nevadil."

Herec, režisér a scénárista Gervais se proslavil seriálem Kancl. Dále si zahrál například v seriálu Komparz či ve filmech Noc v muzeu a Hvězdný prach.

Další článek: Při řešení problémů FW34 nejsme dost rychlí, přiznává Williams

18:19 | Nico Rosberg řekl na Sky Germany, že Toto Wolff šel za Christianem Hornerem, aby se omluvil, ale Horner omluvu nepřijal.
18:18 | Lewis Hamilton po závodě navštívil týmového lékaře. Cítil únavu a mírné závratě.
17:54 | Kromě Bottase dostal penalizaci pět míst pro Spa také Lance Stroll.
17:46 | Vettel, Sainz, Bottas a Stroll musí ke sportovním komisařům kvůli porušení předzávodního protokolu. Nejspíše nedorazilo na hymnu.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink Verstappen (1:17.555)
2. trénink Bottas (1:17.012)
Sobota 31. července 2021
3. trénink Hamilton (1:16.826)
Kvalifikace Hamilton (1:15.419)
Neděle 1. srpna 2021
Závod Ocon