SportBreak – exkluzivní sázková poradenství na jednom místě

Reklama 23. prosince 2022
Chcete se vymanit ze zajetí červených křížků a neúspěšné tikety jednou provždy přetavit ve zdroj zajímavých výher? Pak již neváhejte ani vteřinu a obraťte se na profesionální sázkové poradenství SportBreak, jehož cílem není nic jiného než váš úspěch.

Představujeme sázkové poradenství SportBreak

SportBreak je do moderního hávu oděná webová platforma, pod jejíž hlavičkou se od roku 2019 seskupují ti nejlepší sázkaři z celé České republiky, aby se s vámi za malý poplatek podělili o své úspěšné tipy a sázkařské know-how. Díky nim můžete ze své záliby v sázení udělat finančně výdělečnou činnost bez mrknutí oka.

Přehledné statistiky jednotlivých servisů

SportBreak však není pouze sázkovým poradenstvím, ale také verifikační službou, jež si u svých sázkových servisů vede podrobné statistiky o jejich úspěšnosti, díky čemuž si můžete o daném servisu udělat objektivní obrázek. V rámci verifikace SportBreak sleduje například tyto důležité informace:

  • Celkový počet poskytnutých tipů

  • Úspěšnost tipů

  • Hlavní sportovní zaměření servisu

  • Yield (výnos) jednotlivých tipů

Tipy na e-mail i mobil

Jakmile vámi vybraný sázkařský servis vydá nový tip, okamžitě jej obdržíte pomocí mobilní aplikace Telegram, případně na email. Díky tomu se rozhodně nemusíte bát, že by vám některý z výherních tipů unikl.

Excelentní zákaznická podpora

Máte dotaz nebo potřebujete s něčím poradit? Zákaznická podpora SportBreaku je vždy připravena! K dispozici vám je prakticky nonstop, a to buďto skrze on-line chat nebo na aplikaci Telegram.

Noví zákazníci získají 5 dní zdarma

Pro nové zákazníky si SportBreak připravil 5 dní sázkařského poradenství zdarma, stačí si o ně pouze napsat na zákaznickou podporu. Zakoupíte-li více balíčků od některého ze sázkařských servisů, můžete se těšit na další zajímavé výhody.

Sázkařské poradenství pro každého

Chcete se dobře pobavit a zároveň získat zajímavý přivýdělek? Pak je sázkové poradenství SportBreak pro vás tou správnou volbou. Dejte sbohem nevýherním tiketům a přidejte se k této stále rostoucí sázkařské komunitě ještě dnes.

Další článek: Připravte své auto na zimu

Témata článku: ,

Aktuality

19:28 | Ve F1 se McLarenu nedaří, v IndyCar právě Felix Rosenqvist získal pro tým pole position. 
9:38 | Franco Colapinto vyhrál sprint F3, ale byl diskvalifikován kvůli porušení technických pravidel (u všech tří vozů MP Motorsport). Z vítězství se tak dodatečně raduje O'Sullivan. 
9:09 | Alonso, Russell, Hülkenberg, Albon a Cunoda porazili své týmové kolegy ve všech letošních kvalifikacích. 

GP Austrálie 2023

Pátek 31. března 2023
1. trénink Verstappen
2. trénink Alonso
Sobota 1. dubna 2023
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Verstappen
Neděle 2. dubna 2023
Závod 07.00