Společnost Lloyds Development Capital prodala zpět Marussii podíl v týmu

Ruská automobilka Marussia získala dalších 25 procent akcií svého týmu formule 1 od investiční firmy Lloyds Development Capital (LDC).
Společnost Lloyds Development Capital prodala zpět Marussii podíl v týmu

LDC investovala do týmu už při jeho vstupu do formule 1 v roce 2010 a držela v něm 25,3 procenta akcií. Mluvčí společnosti uvedl pro Telegraph, že nyní došlo ke zpětnému odkupu tohoto balíku Marussií.

Marussia už předtím vlastnila většinu, takže se nejedná o zásadní změnu. Půjčka, kterou tým dostal od LDC v roce 2011, zůstává v platnosti.

Další článek: Pérez se musí uklidnit, nebo se stane něco vážného, varuje Button

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?