Spekulace sílí, Hülkenberg prý přechází k Renaultu

Sergio Pérez byl delší dobu spojován s Renaultem, ale nyní už definitivně víme, že zůstane u Force Indie. Paradoxně to má být jeho týmový kolega, který podepíše s francouzským týmem.
Spekulace sílí, Hülkenberg prý přechází k Renaultu

Už o víkendu psala německá média, že Nico Hülkenberg přestoupí k Renaultu. Podle Motorsport.com je už dohoda velmi blízko.

Motorsport.com se odvolává na větší množství svých zdrojů, podle kterých je dohoda již téměř hotová. Podepsáno ale zatím nebylo.

Dříve byli s Renaultem kromě Péreze spojováni Bottas nebo Sainz. Objevily se také informace, že Renault bude chtít vyměnit oba jezdce. Vedle Hülkenberga by v příštím roce mohl v Renaultu jezdit Esteban Ocon, který momentálně sbírá zkušenosti v Manoru.

Závodní sedačka u Force Indie rozhodně není špatným místem. Tým v současné době usiluje o své historicky nejlepší umístění – může se stát nejlepším týmem ze „zbytku světa“ za Mercedesem, Red Bullem a Ferrari. 

Případný odchod Hülkenberga by ale nejspíše další větší přestupový kolotoč neroztočil. Velkým favoritem na jeho místo je Pascal Wehrlein, který je jezdcem Mercedesu.

Pokud by to dopadlo tak, jak píšeme výše, byly by samozřejmě příští rok volné obě sedačky u Manoru.

Wehrlein předpokládá, že mu Mercedes zajistí místo

Wehrlein předpokládá, že mu Mercedes zajistí místo

Foto: Getty Images / Clive Mason

Diskuze (24) Další článek: Kvjat soubojem s Alonsem provokoval sportovní komisaře
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.