Špatný není jen motor ale i vůz, přiznává Ricciardo

Daniel Ricciardo vloni využil technické problémy Mercedesu a dovezl svůj red bull na stupínek nejvyšší. Letos to ale na zopakování úspěchu nevypadá.
Špatný není jen motor ale i vůz, přiznává Ricciardo

Red Bullu a McLaren mají problémy se spolehlivostí pohonných jednotek a také s výkonem. V centru pozornosti je v oblasti rychlosti především pohonná jednotka ale ani šasi nebudou úplně v pořádku.

„V posledních několika závodech jsme měli aktualizace, ale abych byl upřímný, tak nám nic nepřinesly,“ řekl Ricciardo pro Autosport. „Nemyslím, že skutečně víme, co teď potřebujeme, nebo jak to zjistit.“

„Snažíme se, ale nedostáváme nic na oplátku. Zřejmě budeme muset udělat krok zpět a podívat se jinde, zda jsme nepřehlédli něco zásadního. Na straně výkonu víme, o co jde, ale u šasi je tu něco, co nám schází a co jsme vloni měli.“

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: Alonso: Nemáme pneumatiky do deště, Pirelli dostane speciální test

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.