Špatná rozhodnutí? Devět z deseti jezdců by postupovalo stejně, říká Alonso

Ani tak nebyla špatná jeho rozhodnutí. Špatná je jeho osoba. O takového pilota by se měli týmy rvát. Jenže kvůli tomu jaký je radši jeho talent zahodili. A co se týče Ferrari, ten motor nebyl tak špatný, stačilo předjet průměrného Petrova v průměrném autě a měl o jeden titul víc.

jbrabham  |  23. 01. 2019 19:42

v Le Mans udělal Fernando Alonso dobré rozhodnutí s Toyotou

Jenže on když udělal to rozhodnutí, tak to prezentoval tak, že všichni jsou blbý, jen on chytrý, protože ví co dělá. Ostatní tomu nerozumí. A ještě se posmíval a pomlouval tým, od kterého zrovna odešel. Taky bych rád viděl těch 9 pilotů, kteří by odešli z Ferrari do nejistého projektu McL. Už tenkrát tomu nikdo, kromě Alonsa a Bulika, nevěřil. Nikdo tomu nevěřil a už vůbec ne devět z deseti. Na ten první rok tam mohl jít jen hlupák a taky vlastně šel.

Nejak zapomel na Massu, ktery mu daroval desitky bodu a stejne ten titul nedokazal vyhrat. Kimi a Petrov to jsou jeho nejlepsi 😄kamaradi

Nevím co pořád máte s tím alikem, mě se jeho rozhodnutí rýbý...
Osobně nemám rád sedmilháře a ty co pořád žvaní a skutek utek.
A alík už byl nemocnej s tima jeho kydama, poslední dobou to už nebylo ani vtipný. A jestli to myslel vážně tak šup k Chocholouškovi 😃

...a líbí se mi ta křeč alofanatiků 😉

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Stoffel Vandoorne Rover78  |  23. 01. 2019 01:49

Jo a ať někdo vyjmenuje těch devět, a s odůvodněnim...... Zase kecy..... 🤣

Stoffel Vandoorne Rover78  |  23. 01. 2019 01:12

Já jeho rozhodnutí rozhodně nelituji, se jako projevil co je zač, a co si uvařil to si sežral, vivat wec, vivat tři koruny, běž aldo, kde ti bude země lehká....

Pierre Gasly Ferda.  |  22. 01. 2019 23:57

Nejlepší Alonsovo rozhodnutí bylo před sebe pustit Petrova a pak mu pokorně mávat.

F1Krokodýl  |  22. 01. 2019 23:20

Alonsosport.cz😅 Alonso volil jak volil a s křišťálovou koulí by určitě volil jinak. Škoda že ji neměl, tady jí má každý druhý a ti vědí vždy vše, teda o těch druhých, na sebe jim to nefunguje😆 Alonso jde dál a případnou lítost či škodolibost nad tím že spoustu sezon v F1 nemohl zúročit jeho jezdecký talent v titul přenechá jiným. Vím jen že jezdec je to prvotřídní a ukazoval to s jakýmkoliv autem, a nejlepší je že byl tahoun ať už o ten titul bojoval nebo nebojoval. Velká osobnost sportu 💪

Stoffel Vandoorne Rover78  |  23. 01. 2019 01:14

No já mám třeba koule dvě, a kripla poznám hned jak ho uzřim... 😁

Možná i devatenáct z dvaceti 😀
Nechte alíka vycukat, ono ho to přejde...

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Stoffel Vandoorne Rover78  |  23. 01. 2019 01:15

Tak on má to nutkání se zalibizovat, nechme ho, má ve zvyku pobavit... 🤣

Kimi Räikkönen majkonnen  |  22. 01. 2019 21:10

Alonsa asi hodne serú práve tituly Raikkonena s Ferrari, Vettela s RB a Hamiltona s McL..., nad takýmito jeho vyhláseniami sa práve títo chlapci môžu len pousmiať. V F1 ho nikto nechcel, tak srabácky zdrhol do seriálu s jedným dominantným tímom, kde má s podporou TR ešte akú-takú šancu niečo získať.

Lewis Hamilton baju4fun  |  22. 01. 2019 21:42

Raikkonen ho asi těžko se.e, když ho Alonso ve stejném Ferrari tak zničil. Spíš tohle nějaký Slovák tady u nás nemůže vydýchat.

Kimi mu ve slabším autě sebral titul a to s Ferrari. To byla potupa nějvětšího zrna. Ty voe, jestli Kimi prohrál s ním o jeden nebo 80 bodů je úplně jedno, ale titul s Ferrari a ještě k tomu vybojovaný v posledním závodě..to je terno. O tom se Alonsovi zdá ještě ted.


1 2 3 4 5 ... 10

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

20:16 | Renault už prý vyřešil problém s mechanismem DRS.
12:35 | Také helmy Arai už prošly crash testy a mohou se používat.
8:15 | Sestřih druhého dne testů odkaz
19. února | Nikolov sedačka jako taková. Magnussen měl dnes problém s opěrkou hlavy. Byla příliš vysunutá dopředu. Tým věří, že to do čtvrtku vyřeší.