Soutěž o týmovou košili Mercedesu s Schumacherovým podpisem má vítěze

Sebastian Vettel určil svojí pole position vítěze košile týmu Mercedes, v Abú Zabí můžete hrát o podepsané hledí Kamuje Kobajašiho.
Soutěž o týmovou košili Mercedesu s Schumacherovým podpisem má vítěze

Vettel vyhrál indickou kvalifikaci díky času 1:24,178. Žádný čtenář neměl přesný odhad, ale hned dva se s tipem 1:24,179 přiblížili na pouhou tisícinu sekundy.

Čtenář "vidhard" svůj tip zadal jako první, takže se stal vítězem týmové košile Mercedesu s podpisem Michaela Schumachera. Gratulujeme! Výherce kontaktujeme v průběhu následujícího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

Soutěž F1sport pokračuje dalším závodem na Yas Marině, pokud chcete hrát o hledí z helmy Kamuje Kobajašiho s jeho vlastnoručním podpisem, zúčastněte se zde.

Diskuze (28) Další článek: Ricciardo ztratí na startu VC Indie pět míst
10:56 | 91. narozeniny dnes slaví Bernie Ecclestone.
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".