Soutěž o podepsanou čepici Felipeho Massy má svého vítěze

Nyní můžete hrát o čepici Roberta Kubici.
Vážení čtenáři, v rámci kvalifikace na Grand Prix Turecka jste měli možnost soutěžit s F1sports o podepsanou čepici Felipeho Massy - jezdce, který v Istanbulu vyhrál třikrát v řadě.

Letos jsou ale favorité závodu jiní a patří mezi ně Sebastian Vettel, který vyhrál kvalifikaci s časem 1:28,316. Nejvíce se této hodnotě přiblížil s tipem 1:28,315 čtenář registrovaný pod přezdívkou "Metal forever", a stal se tak vítězem naší soutěže. Gratulujeme! Výherce bude kontaktován v průběhu následujícího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

V rámci kvalifikace na další Grand Prix, která se pojede v britském Silverstonu, můžete soutěžit o podepsanou čepici Roberta Kubici. Vstup do soutěže zde.
Další článek: Vettel: "Konečně jsme se dostali před bělásky."

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.