Soutěž o podepsané vítězné triko Lewise Hamiltona má svého vítěze

Nico Hülkenberg rozhodl svojí pole position v Interlagosu o vítězi podepsaného trika Lewise Hamiltona. V rámci poslední Grand Prix sezóny můžete hrát o hodinky Vitalije Petrova!

Kvalifikace na Grand Prix Brazílie se odjela na mokré trati, takže časy na kolo byly pomalejší, což se projevilo i v naší tipovací soutěži. Tentokrát stačil na vítězství rozdíl 41 tisícin sekundy.

Nejblíž času Nica Hülkenberga 1:14,470 byl totiž čtenář registrovaný pod přezdívkou "sh@m@n", který tipoval 1:14,429, a stal se tak vítězem tohoto kola. Gratulujeme! Vítěze kontaktujeme v průběhu následujícího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

Poslední Grand Prix sezóny nabídne vyvrcholení šampionátu (doufejme) a také vyvrcholení soutěže F1Sports. V rámci Grand Prix Abú Zabí totiž můžete hrát o podepsané hodinky Vitalije Petrova, více ZDE.

Diskuze (13) Další článek: V Brazílii získal první pole position kariéry Nico Hülkenberg!
21:38 | Robert Wickens je po nehodě v IndyCar při vědomí a je transportován do nemocnice.
20:39 | Velká nehoda v IndyCar. Závod přerušen odkaz
16. srpna | Alonso by se měl podle spekulací v následujících týdnech zúčastnit testu vozu IndyCar.
15. srpna | Podle některých spekulací oznámí McLaren v nejbližších dnech příchod Carlose Sainze.