Soutěž o podepsané vítězné triko Lewise Hamiltona má svého vítěze

Nico Hülkenberg rozhodl svojí pole position v Interlagosu o vítězi podepsaného trika Lewise Hamiltona. V rámci poslední Grand Prix sezóny můžete hrát o hodinky Vitalije Petrova!
Soutěž o podepsané vítězné triko Lewise Hamiltona má svého vítěze

Kvalifikace na Grand Prix Brazílie se odjela na mokré trati, takže časy na kolo byly pomalejší, což se projevilo i v naší tipovací soutěži. Tentokrát stačil na vítězství rozdíl 41 tisícin sekundy.

Nejblíž času Nica Hülkenberga 1:14,470 byl totiž čtenář registrovaný pod přezdívkou "sh@m@n", který tipoval 1:14,429, a stal se tak vítězem tohoto kola. Gratulujeme! Vítěze kontaktujeme v průběhu následujícího týdne na e-mailovou adresu, kterou zadal při registraci.

Poslední Grand Prix sezóny nabídne vyvrcholení šampionátu (doufejme) a také vyvrcholení soutěže F1Sports. V rámci Grand Prix Abú Zabí totiž můžete hrát o podepsané hodinky Vitalije Petrova, více ZDE.

Další článek: V Brazílii získal první pole position kariéry Nico Hülkenberg!

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.